Biotodoma Vavrini - Darujem

miesto pre vaše inzeráty
Pravidlá fóra
Miesto pre vaše inzeráty. Tu môžete predávať, kupovať, vymienať akvarijné ryby, techniku, rastliny a pod.

Re: Biotodoma Vavrini - Darujem

Neprečítaný príspevokod Belial » 14 Jún 2015, 08:45

To bude tým, že foto rýb veľa napovie o ich kondícii. Preto som sa rozhodol, že ju nechcem. Rovnako ako tvoje geos ktoré si tu ponúkal.
Žiadna nádrž nieje dosť veľká...
Obrázok užívateľa
Belial
 
Príspevky: 350
Registrovaný: 03 Sep 2014, 13:10
Bydlisko: Handlová

Re: Biotodoma Vavrini - Darujem

Neprečítaný príspevokod Bukaj » 14 Jún 2015, 14:50

Ok, vďaka za poučenie. Inak keď budem mať chorú rybu, mohol by som poslať foto potom ?
Obrázok užívateľa
Bukaj
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 04 Jún 2015, 06:56
Bydlisko: Žilina

Re: Biotodoma Vavrini - Darujem

Neprečítaný príspevokod Belial » 14 Jún 2015, 15:41

Nebudem sa tu s tebou hádať. Prajem ti, aby si rybu úspešne umiestnil a pokiaľ budeš potrebovať poradiť, kľudne sa na mňa obráť. Na to je toto fórum. Prajem pekný deň.
Žiadna nádrž nieje dosť veľká...
Obrázok užívateľa
Belial
 
Príspevky: 350
Registrovaný: 03 Sep 2014, 13:10
Bydlisko: Handlová

Re: Biotodoma Vavrini - Darujem

Neprečítaný príspevokod perchess » 14 Jún 2015, 19:26

Belial píše:To bude tým, že foto rýb veľa napovie o ich kondícii. Preto som sa rozhodol, že ju nechcem. Rovnako ako tvoje geos ktoré si tu ponúkal.

Geoše som nevidel, k tomu sa nevyjadrujem. Ale tá wavrina sa mi nezdá, že by bola v zlej kondícii. Mohlo by sa zdať, že má divný tvar hlavy a asymetricky umiestnené oko, ale oni v mladosti tak vyzerajú. Aspoň moje (aj tvoje) tak vyzerali.
Obrázok užívateľa
perchess
 
Príspevky: 116
Registrovaný: 07 Sep 2014, 20:11

Re: Biotodoma Vavrini - Darujem

Neprečítaný príspevokod perchess » 14 Jún 2015, 19:35

Bukaj píše:Zaujímavé... najskor neverite ci ide o danu rybu, dohadujete sa, kto ju vezme.... Teraz zasa, kto ju nevezme... Vas je na tomto súkromnom fóre škoda .....

Neurážaj sa, nie sme tu pre to, aby sme sa hádali.
Ja som v príspevku napísal, že ak ju nevezme nikto, tak ju vezmem ja. Ale prehodnotil som situáciu - pridať mladého jedinca ku 4 dospelým, navyše v lete, keď je zvýšená teplota vody.... to by nem dopadlo dobre. Ešte by som to bol ochotný skúsiť v zime, keď sú ryby kľudnejšie. Teraz by to bola pre ňu rýchlovka. A to by bolo škoda.
Obrázok užívateľa
perchess
 
Príspevky: 116
Registrovaný: 07 Sep 2014, 20:11

Predchádzajúci

Späť na Inzercia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron