Hobbyzoo Neudorf - Thomas Tillmann

Diskusia o výstavách, burzách

Re: Hobbyzoo Neudorf - Thomas Tillmann

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 05 Dec 2022, 19:43

filip277 píše:Zdravím chlapi,

kdo by se přidal v období leden/únor na výlet do Hobby Zoo? Mám v plánu končit až v Nizozemsku v Van Keulen Cichliden, u obou mám totiž sjednané ryby, kdy jsem Thomase "ukecal", aby mi objednávku uspíšil.
Budu rád, když se někdo ke mně a přítelkyni přidá, ať je o čem vykládat a šoférů na prostřídání taky není nikdy dost, že jo :D :D
Případně není problém si vyměnit kontakty a potom v místě přímo nabrat ryby dle domluvy.
Trasa z Bruntálu směr západ, takže po cestě naberu kohokoliv.
Píšu to sem takto z předstihem, je mi jasné, že z hlediska Vánoc apod. to bude těžké nějak dohodnout, tak ať je na vše čas.
Zkusím sehnat i přímo nějaký stocklist, ale Thomas moc často neodepisuje, uvidíme.


Slušná nabídka, po které by mohl někdo sáhnout ;)
Já jsem bohužel od začátku roku zapřaženej v práci a hlavně nemám ani kam nějaké další ryby dát, dokud mi v 800 l plave jižní amerika.
Ale věřím, že by bylo z čeho vybírat a přijel bych asi s plným boxem :D
Tak doufám, že se ti někdo ozve a že sem potom hodíte report z cesty i s nějakýma fotkama?
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Hobbyzoo Neudorf - Thomas Tillmann

Neprečítaný príspevokod filip277 » 05 Dec 2022, 21:53

Už jedno místo obsadil kamarád mimo cichlid klub, lanařím ho, aby se tady už taky pochlubil :D je mi jasné, že bude těžké se na začátku roku trhnout, kor na jeden celý den, kdy člověk bude rád, že si odfrkne. Jak jsem to tak počítal, vyšlo by to tak na den a půl cesty, uvidíme.
Taky ten Tillmannův stocklist je problém, na férovku mi napsal, že ho nemá vůbec aktualizovaný a že se popravdě k tomu v blízké době nedostane, čili asi jen tak někdo nebude chtít jet " na slepo" takovou dálku s tím, že nesežene, co chce. Ale tak, kdo by si v takových obchodech nevybral alternativu :D
Kdyby ses náhodou z práce trhnul a zahájil přestavbu na Střední Ameriku, tak tě rád poznám
filip277
 
Príspevky: 66
Registrovaný: 01 Nov 2022, 15:17

Re: Hobbyzoo Neudorf - Thomas Tillmann

Neprečítaný príspevokod miras90 » 23 Jan 2023, 15:26

A už víte datum kdy jedete? Rozmýšlím udělát si s vámi výlet ;)
miras90
 
Príspevky: 909
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Hobbyzoo Neudorf - Thomas Tillmann

Neprečítaný príspevokod filip277 » 24 Jan 2023, 19:35

Budeme rádi, bude to na 90% poslední víkend v únoru. 10% si nechávám pro sněhovou kalamitu, nepřijití výplaty a přítelkyni pod parou :D
filip277
 
Príspevky: 66
Registrovaný: 01 Nov 2022, 15:17

Re: Hobbyzoo Neudorf - Thomas Tillmann

Neprečítaný príspevokod miras90 » 25 Jan 2023, 08:51

filip277 píše:Budeme rádi, bude to na 90% poslední víkend v únoru. 10% si nechávám pro sněhovou kalamitu, nepřijití výplaty a přítelkyni pod parou :D

No líp si to vymyslet nemohl :D
Ale pokusím se jet, je to ještě měsíc, tak to doladíme, ten seznam, co kde mají, asi není, ikdyž to se může ještě 2x změnit, tak je to asi jedno.
miras90
 
Príspevky: 909
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Hobbyzoo Neudorf - Thomas Tillmann

Neprečítaný príspevokod paloi » 25 Jan 2023, 11:41

Pokiaľ by ste šli do VKC, tak tu je link na skladové zásoby:

https://www.vkcichliden.com/vissenvoorr ... view=table

Niektoré druhy uvádzajú ako skupinu (cena je vtedy za skupinu), niektoré ako pár, niektoré ako kusovky. Ale sú dosť ústretoví, predajú aj 1 kus, aj keď majú uvedené, že cena je za skupinu. Hore na stránke je uvedený dátum aktualizácie.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Hobbyzoo Neudorf - Thomas Tillmann

Neprečítaný príspevokod miras90 » 25 Jan 2023, 15:22

paloi píše:Pokiaľ by ste šli do VKC, tak tu je link na skladové zásoby:

https://www.vkcichliden.com/vissenvoorr ... view=table

Niektoré druhy uvádzajú ako skupinu (cena je vtedy za skupinu), niektoré ako pár, niektoré ako kusovky. Ale sú dosť ústretoví, predajú aj 1 kus, aj keď majú uvedené, že cena je za skupinu. Hore na stránke je uvedený dátum aktualizácie.


Ty voe tam asi nemůžeme, vůbec sem to průběžně zkoumal a nevím jestli mohu vůbec jet :roll:
Jen v tomhle odkazu co jsi dal bych měl asi plný box a kam to dám :D
Zřejmě potřebuji ještě nějakou nádrž...
miras90
 
Príspevky: 909
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Hobbyzoo Neudorf - Thomas Tillmann

Neprečítaný príspevokod filip277 » 25 Jan 2023, 21:23

Díky za odkaz, už jsem dlouho nekoukal..ale pokud chlapi nedají jinak, tak já bych to viděl jen na Hobbyzoo, pro začátek. Určitě tam budou parádní kousky, ale myslím, že s Thomasem si nezadají, bude to srovnatelné. Já budu mít předpokládám jenom jeden box, tak miras s kámošem toho volného místa v kufru řádně využijí :D :D
filip277
 
Príspevky: 66
Registrovaný: 01 Nov 2022, 15:17

Re: Hobbyzoo Neudorf - Thomas Tillmann

Neprečítaný príspevokod filip277 » 25 Jan 2023, 21:38

Tu střední Ameriku mají VK fakt super nabitou, jsou to na mě sice obří ryby, ale pecka..a cryptoheros altoflavus jsem třeba už u nás taky delší dobu neviděl.
filip277
 
Príspevky: 66
Registrovaný: 01 Nov 2022, 15:17

Re: Hobbyzoo Neudorf - Thomas Tillmann

Neprečítaný príspevokod paloi » 19 Sep 2023, 16:44

Pondelok. Cesta domov z Belgicka. Kúsok odbočenie z cesty, lebo veď ... Duisburg. Po argumente, že je to len 100 km naviac a 1 hodina, prikývnutie manželky, že teda dobre. Veď len očkom omrkneme, pána majiteľa pozdravíme a hneď zasa pôjdeme. No krátke zastavenie v Duisburgu nezostalo bez následkov. Návšteva len na čumendu, darovaný termobox, po dvoch sáčkoch som chcel skončiť, no pán majiteľ s jeho typickým úsmevom vraví, že by to chcelo ešte niečo na vyplnenie miesta, aby sáčky nebehali v boxe. No dobre, tak dajme ešte 15 cm bokourtíka za 45 €. Tento, keď vyrastie, nikdy nebude na predaj, lebo mi to nikto neuverí, koľko som za neho dal.
Prílohy
til.jpg
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pozvánky, burzy, výstavy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron