Paratheraps bifasciatus

Diskusia o cichlidách zo Strednej Ameriky

Re: Paratheraps bifasciatus

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 29 Sep 2021, 18:45

Každá z našich krásek má něco do sebe :D
Mě osobně se opravdu v tomhle šatu nelíbí, ale každý má jiný vkus a proto máme dohromady v nádržích tolik krásných ryb!
A ona někdy i ta opičí prdel má co se týká barev něco do sebe :mrgreen:

https://zoomagazin.cz/padesat-odstinu-mandrila/
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Paratheraps bifasciatus

Neprečítaný príspevokod paloi » 29 Sep 2021, 19:06

Heady, to sa snažíš zachrániť situáciu? Nemusíš :mrgreen: Aj tak Ťa budem mať rád.

Ja tiež nezdieľam Tvoje nadšenie pre Channy, ale napríklad takú návštevu Dříteče si bez Teba predstaviť nedokážem ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Paratheraps bifasciatus

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 29 Sep 2021, 19:14

paloi píše:Heady, to sa snažíš zachrániť situáciu? Nemusíš :mrgreen: Aj tak Ťa budem mať rád.

Ja tiež nezdieľam Tvoje nadšenie pre Channy, ale napríklad takú návštevu Dříteče si bez Teba predstaviť nedokážem ;)



:mrgreen: :D Neeee, to fakt nemám za potřebí se omlouvat za něco za čím si stojím :mrgreen:
Ale jsem starej punkáč a myslím si že každý má právo na svůj názor a uznávám názory i ostatních.
Dokud nikdo nikomu neubližuje, tak ať si všichni dělají co chtějí!
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Paratheraps bifasciatus

Neprečítaný príspevokod kvietik » 30 Sep 2021, 07:16

head66y6 píše:
paloi píše:Heady, to sa snažíš zachrániť situáciu? Nemusíš :mrgreen: Aj tak Ťa budem mať rád.

Ja tiež nezdieľam Tvoje nadšenie pre Channy, ale napríklad takú návštevu Dříteče si bez Teba predstaviť nedokážem ;)



:mrgreen: :D Neeee, to fakt nemám za potřebí se omlouvat za něco za čím si stojím :mrgreen:
Ale jsem starej punkáč a myslím si že každý má právo na svůj názor a uznávám názory i ostatních.
Dokud nikdo nikomu neubližuje, tak ať si všichni dělají co chtějí!

Áno Pavle, tak to má byť ;)
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Paratheraps bifasciatus

Neprečítaný príspevokod paloi » 28 Mar 2022, 09:56

Aha, čo sa mi podarilo 8-)
Prílohy
bif.jpg
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Paratheraps bifasciatus

Neprečítaný príspevokod paloi » 31 Júl 2022, 05:11

V spoločenskej nádrži, len oddelené sieťkou, možno 60 ks 4-týždňových bifasciátikov. Samec je vystresovaný, stále "bojuje" s nepriateľom za sieťkou, málo žerie, sivý je ako vysušený betón. Neviem, či by som ho nemal preložiť k ostatným rybám.
Prílohy
bif1.jpg
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Paratheraps bifasciatus

Neprečítaný príspevokod Rostro » 31 Júl 2022, 12:27

Fííha, dlho som tu nebol. A ty si sa dal na odchov rýb? 60 ks keď predáš, budeš "Brzobohatý" :)
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Paratheraps bifasciatus

Neprečítaný príspevokod paloi » 01 Aug 2022, 05:38

Rostro píše:Fííha, dlho som tu nebol. A ty si sa dal na odchov rýb? 60 ks keď predáš, budeš "Brzobohatý" :)


Keď nemám sumce, tak aj ikry nemiznú. Sám som zo seba prekvapený, že som to dovolil zájsť až takto ďaleko.

A predať 60 ks bifasciatov? Komu? Úplný nezáujem. Keď som veľké predával po 10 eur, ešte som ich viezol 100 km, po mesiaci 1 záujemca.

Vôbec neviem, čo s tým budem robiť, keď to bude ďalej rásť. Nemám na to miesto, ani skúsenosti. Skŕmiť to nechcem, spolieham sa na prirodzený úbytok. Ale ak by aj 10 ks dorástlo 10 cm, aj to už mi je veľa. No možno sa niekto ulakomí, zatiaľ to neriešim, zatiaľ to kŕmim.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Predchádzajúci

Späť na Stredoamerické cichlidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia