VIVARIUM Mělník

Reportáže z návštev u cichlidárov, alebo miest kde sa "objavili" cichlidy

Re: VIVARIUM Mělník

Neprečítaný príspevokod paloi » 11 Feb 2022, 08:28

Miras nahodil udicu s návnadou ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: VIVARIUM Mělník

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 11 Feb 2022, 13:58

Jojo, taky jsme si říkali s Ondrou, že by to chtělo Tomáše Kučeru navštívit v nových prostorách a omrknout to ;)
Ty M. beani byly ještě před pár roky, tady takřka nesehnatelné ryby. Teď je měl několikrát v nabídce Glaser a jsou i v tom Mělníku.
Když vidím za kolik se teď prodávají, tak člověka přejde i chuť něco množit, nebo dokonce strach z toho aby se něco nerozmnožilo samo :(

Včera se u mě stavoval pro nějaké ryby R. Kosek z rychnovského akva spolku a debata na toto téma byla dlouhá a byla by i delší, kdyby jsme nespěchali.
Říkal, že výkupní ceny ryb se trochu zlepšili ale zase prý díky situaci kolem covidu, mnoho akvaristů skončilo s chovem ryb i s odchovy a Robert ví o čem mluví při jeho praxi a znalostech souvislostí.
Oproti tomu zase znatelně vyskočili ceny krmiv - viz Paloi a jeho téma o zdražování SAKu. Cena některého živého/mraženého krmiva jde anebo v brzké době půjde taky hodně nahoru.
Nojo.... ale pacienty jako my to snad ještě nezlomí :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: VIVARIUM Mělník

Neprečítaný príspevokod miras90 » 11 Feb 2022, 14:58

Já vše nechávám sežrat, díky Bohu, že to ten dobytek vše sežere třeba managujci se mi třou co 14dni, jediné co bych odchoval by byli ty petenie ale ty se bohužel vytírají přez noc a ráno tam nic není.
Jinak to v novém mají pěkné a ryb je dost. Když se tam vypravíte dejte vědět a stavte se u mě alespoň na kafe ;)
Ja asi udělám report ještě od Papika v pátek pojedu kolem, tak se tam otočim. Nic kupovat nechci a nemám v plánu ale když už jedu a je pátek tak se tam otočím :D
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: VIVARIUM Mělník

Neprečítaný príspevokod miras90 » 23 Nov 2022, 12:24

Dnes sem měl volný den tak sem vzal prcka a jeli jsme se podívat do vivarka. Jako vždy pěkné. Z ryb co zajímají mě tam byli fenestraty, haitiensis, bocourty,metae,loisellei,heterospily,hartwegi, amarilo,festae ty měli tak centimetr ale byli to ty co mám ty červené mít je kam hodit nějaké bych vzal :D dále tam byl 2x surubin lima ty mě též lákali ale všemu sem odolal. A spousty dalších pěkných ryb ;)
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: VIVARIUM Mělník

Neprečítaný príspevokod paloi » 07 Jan 2023, 15:52

Plánujem objednať vo Vivarku nejaké ryby od Glasera, objednať treba do nedele 8.1. do 12:00 hod. Budúcu sobotu 14.1. by som pre ryby chcel ísť. Ak by chcel niekto zo Slovenska, pozrite ponuku, dajte mi vedieť, stiahol by som ich aspoň po Trnavu.

Ale dajte najskôr vedieť, aby sme sa dohodli, že ozaj pošleme objednávky, aby sa nestalo, že Vy objednáte a mne cesta nevyjde :) Zatiaľ je to u mňa tak na 80%
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: VIVARIUM Mělník

Neprečítaný príspevokod filip277 » 07 Jan 2023, 17:51

Ahoj paloi, myslíš, že by bylo reálné, kdybych tam objednal, ty bys je vyzvedl a na zpáteční cestě přiblížil domů? Nevím, kudy bys jel, já jsem ze severu Moravy. Proplacená odbočka je samozřejmost :D
filip277
 
Príspevky: 66
Registrovaný: 01 Nov 2022, 15:17

Re: VIVARIUM Mělník

Neprečítaný príspevokod miras90 » 07 Jan 2023, 19:30

Tak koukej dát vědět předem jestli jedeš a koukej se na chvíli zastavit, alespoň zkontroluješ jestli se peteniim daří a po vyrostli já to nepoznám ;)
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: VIVARIUM Mělník

Neprečítaný príspevokod wunti » 07 Jan 2023, 22:15

filip277 píše:Ahoj paloi, myslíš, že by bylo reálné, kdybych tam objednal, ty bys je vyzvedl a na zpáteční cestě přiblížil domů? Nevím, kudy bys jel, já jsem ze severu Moravy. Proplacená odbočka je samozřejmost :D



Heeeej ja ve Vivariu taky nyní objednávam.
To bychom mohli nějak spojit. :))))
Obrázok užívateľa
wunti
 
Príspevky: 618
Registrovaný: 13 Dec 2015, 15:48
Bydlisko: Ostrava

Re: VIVARIUM Mělník

Neprečítaný príspevokod paloi » 08 Jan 2023, 14:54

Tak ryby sú objednané, predpokladám, že v sobotu 14.1. prídem do Vivarka niekedy v čase 10:30 - 11:30, keby sa niekto chcel stretnúť. Potom ma u miras90 čaká obhliadka 4 kubíkovej Ameriky pod Řípem.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: VIVARIUM Mělník

Neprečítaný príspevokod miras90 » 08 Jan 2023, 16:37

Pokud vás bude více a budete chtít též dorazit na kukačku, tak dejte vědět pokusím se vystrnadit starou z domu ať je klid ;) :D což se pokusím stejně :mrgreen:
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

PredchádzajúciĎalší

Späť na Návštevy, reportáže a akvavýlety cichlidárov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia