3370 L "natural" tank

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 26 Mar 2021, 07:35

Nejdiskutovanější ryba na cichlidklubu je Oxidoras :D Mě se třeba líbí i ti nikaragujci, to jsou taky pěkná macci.
Tomáš Kubík
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 18 Dec 2015, 09:00
Bydlisko: Znojmo

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod paloi » 26 Mar 2021, 13:06

Tomáš Kubík píše:Nejdiskutovanější ryba na cichlidklubu je Oxidoras :D Mě se třeba líbí i ti nikaragujci, to jsou taky pěkná macci.


Kedysi na Cichlidportal.sk bola najdiskutovanejšia ryby tiež Rostrova - aligátor gar :-)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 26 Mar 2021, 13:44

Rostro prostě ví čím zaujmout. ;)
Tomáš Kubík
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 18 Dec 2015, 09:00
Bydlisko: Znojmo

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod jancibie » 26 Mar 2021, 20:13

Tomáš Kubík píše:Rostro prostě ví čím zaujmout. ;)

Určite niečo kompenzuje.... :mrgreen:
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2121
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod Rostro » 27 Mar 2021, 13:41

KlimO píše:brutalne to vyzera, fakt jedno z naj s citom urobenych akvarok.. na YT som este nevidel takto pekne urobene.. vsetko same kolotoce.. chcelo by to este dovii
ja si obcas ujdem na nostalgii a pozriem si toto a obcas lutujem ze som do mojej 1150 dal 3Dcko lebo s kamenistym 3D uz neurobim ameriku :D
prosim ta cim fotis a tocis?


Kokos to si kde vyhrabal to staré video :D Popravde sa mi už moc nechce upravovať a tráviť čas upravovaním videa ale natáčal som Nikonom, podvodné videá SJCam kamerka malá, ale teraz poväčšine len mobilom
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod Rostro » 27 Mar 2021, 13:47

Tomáš Kubík píše:Rostro prostě ví čím zaujmout. ;)


Ja si osobne myslím, že v nádrži by mala byť vždy jedna dominantná ryba, ale to je môj osobný názor.

Paloi to máš pravdu alligator gar bola moja obľúbená mal som ju od malinkej rybky a rástla zo dňa na deň. Škoda že som sa jej musel zbaviť. Ale mala by byť v niektorej ZOO v ČR kde majú tiež týchto garov. Tuším Liberec? Neviem presne.

Jancibie máš pravdu kompenzujem si tým, že nemôžem mať 8000cku ako ty :mrgreen:
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod KlimO » 28 Mar 2021, 15:28

rostro
ja som to video videl hadam ale 50x
brutalne to bolo nazivo brutalne!
Obrázok užívateľa
KlimO
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 07 Sep 2014, 09:47
Bydlisko: Považany

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod Rostro » 28 Mar 2021, 17:23

Tam som sa namakal dosť "preplachovaním" riečneho štrku a kamienkov. To si veľmi dobre pamätám ako som to z hory v prepravkách vliekol domov a postupne preplachoval. Vybral som si niekoľko m2 v lesnom potoku a tam som bral všetko čo bolo v danom úseku. Tak som docielil "prirodzené" dno v nádrži a nebolo to také jednotvárne. To sa mi ešte viac ľúbilo ako toto akvárko. Ale tak každé má svoje čaro.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod KlimO » 29 Mar 2021, 06:26

mas halvne cit pre detail, takyto natural tank som este nevidel, skoda ze takych nadrzi na yt nie je viac.. na tie americke gýče sa neda pozerat
Obrázok užívateľa
KlimO
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 07 Sep 2014, 09:47
Bydlisko: Považany

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod Rostro » 01 Apr 2021, 07:54

Klimo dík za pozitívne vety. :)
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia