3370 L "natural" tank

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod KlimO » 16 Feb 2021, 18:52

no, ja si pockam ked sa ukludni situacia a moje kalorie povolia nejaky cheat meal :)

paloi chodim sem stale, ale len ako divak, ja som totizto malawista a malawi by tu asi vela ludi nezaujimalo.. rozmyslal som este nad 700vkou geophagus ale frajerka to vidi skor na detsku izbu :?
kazdopadne ak si ma pamatas riesili sme spolu kedysi zavesenie akva na chemicke kotvy. mam to tak uz aj ja.. stalo ma to veeeela penazi posudok stal veeela penazi a vsetci maju plne rybarne doma na zemi :D ale spavam uz v klude
mam to takto na chemickej kotve
rostro prepac za spam, dufam ze to tu prepostujes dalsimi fotos a videos
Prílohy
IMG_20201215_181813.jpg
Obrázok užívateľa
KlimO
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 07 Sep 2014, 09:47
Bydlisko: Považany

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod miras90 » 17 Feb 2021, 15:40

Pecka, moc dobře si udělal, že si ty petenie vzal. Doufám, že to dají a vyrostou z nich pořádný obludy ;)
Ještě byli pěkný psittacusi a Haiti :D
miras90
 
Príspevky: 910
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod jancibie » 17 Feb 2021, 17:20

miras90 píše:Pecka, moc dobře si udělal, že si ty petenie vzal. Doufám, že to dají a vyrostou z nich pořádný obludy ;)
Ještě byli pěkný psittacusi a Haiti :D

Kúpiť dospelé haiti čo tam môže dať bez obáv to je teda výzva.... :D
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2122
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod Rostro » 18 Feb 2021, 22:41

Neprovokuj :mrgreen: kto sa bude trepať za Stiffom do Humenného? :mrgreen: Že Števo? Alebo urobíme obchod? :mrgreen: :D
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 19 Feb 2021, 07:45

Rostro píše:Neprovokuj :mrgreen: kto sa bude trepať za Stiffom do Humenného? :mrgreen: Že Števo? Alebo urobíme obchod? :mrgreen: :D


No je to "trochu" z ruky, ale zase víš co si přivezeš ;)
Já se ke Stiffovi trepal před lety na otočku jako spolujezdec v minibusu Peugeotu Boxer. Asi 550km tam a 550 zpět :D
Jel jsem si tam pouze pro Petenie Red.
Odjížděl jsem z pizzerie najedený, napojený pivkem a od Stiffa z domu jsem si odvážel skupinky mladých ryb Petenie, Vieja breidohri "pink" a Herichthys deppii a nějakým dalším nabídkám ryb jsem odolal :mrgreen:
Takže to za tu cestu určitě stálo!
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod Rostro » 19 Feb 2021, 16:18

No veď vtedy som tam bol aj ja. Alebo sa mýlim a bolo to inokedy? Musím sa rozpamätať :mrgreen:
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 19 Feb 2021, 17:14

Člověče už je to opravdu dost roků zpátky.
Při psaní zprávy o cestě v Peugeotu jsem opravdu přemýšlel, jestli jsem byl u Stiffa jednou nebo dvakrát a kde a kolikrát jsme se vlastně všichni potkali?
A zjistil jsem že si prd pamatuju :D
A to jsem se s vámi ani zdaleka nepotkával tak často, jako vy mezi sebou za starého CP a začátku CK.

V tomto spoléhám vždy na paloie, protože to je chodící akva kronikář s neomezeným úložištěm dat :mrgreen:
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod paloi » 19 Feb 2021, 19:20

Kronikár je tu a uvedie to na správnu mieru:
Rozlúčkové stretnutie u Stiffa bolo 3.5.2014/neviem, či to bolo rozpredávanie posledných rýb alebo už len rozdávanie, zúčastnení: Stiff, Jojo Martečík, Smirnoff, Pavol69, Belial, Aquarista, Perchess, Rybarik, cai cai, Huhu, PeterS, Rostro, paloi

20.10.2014 - Heady bol u Stiffa, individuálne, s Peugeotom Boxer :D a vtedy okrem iného doviezol Petenie splendidy RED, z ktorých samec niekedy cca pred rokom skončil u Jancibie

28.5.2016 - stretnutie v Sučanoch, zúčastnení: Jancibie, Roman, Heady, Kotyzavamberk, Janek, ioopp, paloi, následne presun do Cukrárne Janka v Dubnici n/Váhom a stretnutie s Rostrom

Začína v tom byť jasnejšie?
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod Rostro » 20 Feb 2021, 06:44

Milanko klobúk dole :shock: ja mám tuším pamäť slimáka. Veď ja už v tom zhone ani neviem že som bol štvrtok u teba okolo druhej pre petenky :mrgreen: už mi je to jasnejšie. Ty si ozaj chodiaca akva kronika. ;)
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod paloi » 20 Feb 2021, 11:59

Rostro píše:Milanko klobúk dole :shock: ja mám tuším pamäť slimáka. Veď ja už v tom zhone ani neviem že som bol štvrtok u teba okolo druhej pre petenky :mrgreen: už mi je to jasnejšie. Ty si ozaj chodiaca akva kronika. ;)


U mňa vo štvrtok? Skutočne?

No vidíš, to si zasa pamätáš Ty. Spolu tvoríme kroniku ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron