3370 L "natural" tank

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod stiff » 12 Feb 2021, 15:42

Rostro píše:
stiff píše:Krasne akva a krasny managuensis. Zavidim :mrgreen: vitaj spät bro.


Juraj tak budem konkrétnejší :mrgreen: Myslel som Stiffulka ako uštipačne pochválil a závidí tú najlacnejšiu rybu v akváriu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ak to ty nevidíš, tak ja áno :mrgreen: Neprišiel som späť, aby som ( sme si) tu dokazovali, kto má "väčšieho". ;) Ale môžem si ho zmerať ak to bude potrebné :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


No, ani ma nenapadlo, ze to takto nejako pojmes :shock: (nechapem, preco?). Teraz to po sebe citam a nemyslel som nic ironicky, ustipacne, ani dvojzmyselne a ani nijako inak. Naopak. Myslel som to normalne, uprimne.

Prednedavnom mi odplaval do "Vecnych lovisk" moj stary papa Joe (pripajam foto). A ked som videl tvoje paradne vypasene managuensis, tak ma skutocne nostalgicky napadlo slovko "zavidim".

Inak. Pekne si tu hrkutate, stara garda. Jak za starych dobrych cias. Pomaly, pomalinky... Pekne sa to cita. ;)
Prílohy
IMG_20210212_150536.jpg
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod Rostro » 12 Feb 2021, 16:15

Stiff tak potom prepáč, dlho sme neboli v kontakte, respektíve aspoň ja s vami, ale ozaj v prvom momente mi to ozaj prišlo že to myslíš ironicky a dvojzmyseľne. Dík za privítanie bro ;)

Heady určite urobím neaké foto, video keď bude čas. :roll: ;)
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod paloi » 12 Feb 2021, 17:09

stiff píše:
Inak. Pekne si tu hrkutate, stara garda. Jak za starych dobrych cias. Pomaly, pomalinky... Pekne sa to cita. ;)


Veru, ako za starých dobrých čias...

Rostro bol včera u mňa, myslel som, že prvýkrát. Musel mi to pripomenúť, chvíľu to trvalo, ale stará lebka si veru spomenula. Veď pred mojim akvárkom som ho prehováral, ešte za čias Cichlidportalu, aby založil nejaký nový portál, lebo ste ma "poverili". A založil Cichlidklub.sk. Zostava síce rokmi zmenená, ale stále si niektorí hrkútame :D
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod Rostro » 12 Feb 2021, 19:30

Tak na rýchlo dnešné krátke mobil videá :? ;) ( zvuk si odmyslite :mrgreen: )



Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod paloi » 12 Feb 2021, 21:18

U Teba majú omnoho výraznejšiu farbu :o
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 13 Feb 2021, 09:35

Ta nádrž je fakt boží. Přesně podle mého gusta. A ty nové zlaté rybky to tam opravdu krásně rozsvítily. ;)
Tomáš Kubík
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 18 Dec 2015, 09:00
Bydlisko: Znojmo

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod Rostro » 16 Feb 2021, 08:37

Dnešné ranné video. Ryby sa zatiaľ všetky držia bez ujmy.

Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod KlimO » 16 Feb 2021, 10:45

no ty vole, tam musim prist na kolac. ked som tam bol, bol tam este aligator gar a fajnova amerika.. dovii to bola supa... potom som tam bol a boli tam len cichly, to ma moc nebavilo, ale takto to je riadna mega.
akurat sa mi ta moja 1150 bude zdat ako lavórik :D
Obrázok užívateľa
KlimO
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 07 Sep 2014, 09:47
Bydlisko: Považany

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 16 Feb 2021, 10:50

Jooo, Petenie to vyloženě chtělo!!!
Koukám na tom videu ty samice jsou opravdu malé, takhle v porovnání těch ostatních ryb.
Doufám že vydrží ...

Jinak se Stiffovím slůvkem "hrkútat", jsem zamotal hlavu i mé slovenskomaďarské polovičce :D :mrgreen:
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: 3370 L "natural" tank

Neprečítaný príspevokod paloi » 16 Feb 2021, 16:56

KlimO píše:no ty vole, tam musim prist na kolac. ked som tam bol, bol tam este aligator gar a fajnova amerika.. dovii to bola supa... potom som tam bol a boli tam len cichly, to ma moc nebavilo, ale takto to je riadna mega.
akurat sa mi ta moja 1150 bude zdat ako lavórik :D


KlimO, a Ty si kde bol 4 mesiace? Ty si dávaš nejaké dlhé prestávky medzi príspevkami :mrgreen:

Na koláč prídeš ťažko, iba zákusky zobrať a dovidenia... k akvárku nemôžeš :(
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron