Terra amazonia

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Terra amazonia

Neprečítaný príspevokod blegon » 27 Mar 2020, 19:11

Jinak akva je super.
Koukám že ty krobie pěkně narostli.
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: Terra amazonia

Neprečítaný príspevokod kvietik » 27 Mar 2020, 19:28

Nove akva super. Po dlhom čase si to tu pekne zaplnil. Inak ak môžem poradiť , môžeš dávať viacero fotiek do jedného píspevku, nie vždy po jednom. ;)
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Terra amazonia

Neprečítaný príspevokod liborass » 27 Mar 2020, 19:31

Dík. Krobie narostly pěkně, ale zůstal jen jeden pár, ten se i několikrát vytřel, potěr se i rozplaval, ale já jsem zaspal a neodsál včas. Chtěl bych je rozmnožit, ale když jsem je dal minule do solo akva na vytření, tak samec skoro ubil samici, a to tam měla několik úkrytů...
liborass
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 15 Apr 2015, 15:28

Re: Terra amazonia

Neprečítaný príspevokod Saty » 28 Mar 2020, 12:57

Máš to supr, plný to vypadá o dost líp než prázdný :D .
S těma fotkama mi to dělá taky když je vyfotim v mobilu na výšku a pak je tam z mobilu vložim, tak se vždycky otočí blbě.
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: Terra amazonia

Neprečítaný príspevokod liborass » 28 Mar 2020, 18:23

Díky. Abych pravdu řekl, tak se mi to akva taky víc líbí plné než prázdné :D
liborass
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 15 Apr 2015, 15:28

Re: Terra amazonia

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 29 Mar 2020, 19:17

Libore paráda! vidím, že jsi redukoval osádku, aby bylo místo na něco nového. ;)
Tomáš Kubík
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 18 Dec 2015, 09:00
Bydlisko: Znojmo

Re: Terra amazonia

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 30 Mar 2020, 06:43

Super!
Ty Krobie jsou moc pěkný ;)
Rivulati .... klasika. Míval jsem taky vytřené a rozplavané mladé od dvou samic naráz. Legrace byla je pozorovat, jak si samice ve chvilkách nepozornosti kradli mladé.
Když jedna odplula od hnízda bránit teritorium, připlavala druhá, nasála do huby prcky od kolegyně a jela si je vyplivnout do hnízda ke svým mladým. A pak naopak.
A samec lítal mezi dvěma snůškama jak debil a zastrašoval ostatní ryby :mrgreen:
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Terra amazonia

Neprečítaný príspevokod liborass » 31 Mar 2020, 14:27

Tomáš Kubík píše:Libore paráda! vidím, že jsi redukoval osádku, aby bylo místo na něco nového. ;)


Do světa šly jen kolumbijky, přeci jen jim to s rivuláty nesvědčilo, jinak vše zůstalo ale v plánu je nějaký panaque a creni, ale to se uvidí jak se to vyvrbí.
liborass
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 15 Apr 2015, 15:28

Re: Terra amazonia

Neprečítaný príspevokod liborass » 31 Mar 2020, 14:32

head66y6 píše:Super!
Ty Krobie jsou moc pěkný ;)
Rivulati .... klasika. Míval jsem taky vytřené a rozplavané mladé od dvou samic naráz. Legrace byla je pozorovat, jak si samice ve chvilkách nepozornosti kradli mladé.
Když jedna odplula od hnízda bránit teritorium, připlavala druhá, nasála do huby prcky od kolegyně a jela si je vyplivnout do hnízda ke svým mladým. A pak naopak.
A samec lítal mezi dvěma snůškama jak debil a zastrašoval ostatní ryby :mrgreen:


Díky. Krobie mi dělají radost, kdyby byla možnost, tak bych i nějaké kusy přidal. No a rivuláti jsou srdcovka, ale jak stárnu, tak slepnu. Myslel jsem, že mám samce a 4 samice, ale z jedné samice se vyklubal samec. V karanténě mám jeden výtěr rivulátů, tak si nechám 5 ks, a zbytek pošlu do světa.
liborass
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 15 Apr 2015, 15:28

Re: Terra amazonia

Neprečítaný príspevokod liborass » 02 Apr 2020, 07:53

Máte zkušenost s lyofizovanou artemkou? A zkoušeli jste dávat kiwi?
liborass
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 15 Apr 2015, 15:28

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia