Humenné

Reportáže z návštev u cichlidárov, alebo miest kde sa "objavili" cichlidy

Humenné

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 21 Okt 2014, 21:24

Zdravím , dovolte mi abych sem vložil jeden koment bez fotek . V pondělí 20.10. se mi bez předešlé přípravy a plánování podařil výlet do Humenného ke Stiffovi ;) Netušil jsem že to přijde takhle brzo po "celoslovenském" srazu u něj při příležitosti Stiffovi rozlučky s amer. cichlidama , na který jsem se díky zaměstnání nedostal :evil:
Už jsme se viděli vloni v ČR ale teď jsem měl možnost vidět u Stiffa v podniku jeho slušnou elementku :D vzal mě i k němu do dnes už převážně diskusového království . Jel jsem si k němu po předešlé domluvě pro pár ryb od jednoho druhu a jak už to bývá vracel se s dvěma thermoboxy a třemi druhy ryb :twisted:
Hrdinsky jsem odolal ještě několika druhům ...... ale byl to strhující vnitřní boj :roll:

Tímto bych chtěl Stiffovi poděkovat za přijetí narychlo , za pohostinnost , za prohlídku , za pokec a za dlouho scháněné ryby které jsem v pořádku dovezl domů a teď už je na mě co z nich vyroste ...... Díky Stiffe ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Humenné

Neprečítaný príspevokod jojo2409 » 22 Okt 2014, 06:00

daj potom fotky,ako sa ti pacilo u nas v HE
Obrázok užívateľa
jojo2409
 
Príspevky: 234
Obrázky: 0
Registrovaný: 07 Sep 2014, 13:28
Bydlisko: HUMENNE

Re: Humenné

Neprečítaný príspevokod stiff » 22 Okt 2014, 10:43

HEAD66Y6 píše:...Hrdinsky jsem odolal ještě několika druhům ...... ale byl to strhující vnitřní boj :roll: ...


Haha :) Čo tie splendidy? Držia sa? Ako sa k nim správa zvyšok osádky? Verím, že budú dva páry...

Dík za návštevu, viem si predstaviť, ako si vybaľoval v noci tie ryby po takej štreke. :roll: Ale tak aspoň si mal poznávací zájazd krížom cez SR :mrgreen:
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Humenné

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 22 Okt 2014, 12:24

K rodině na Slovensko jezdím spodem tam to mám už okoukaný u maďarů :D , tak jsem se musel dovzdělat ze severní části Slovenska . Jezdíme s partou kámošů do tater ale to z tý cesty nic nemám protože jsme kromě řidiče na kaši už na moravě a v tatrách jen vypadneme z auta - cesta zpátky to samí :twisted:
Petenie v pohodě , zkoumají nádrž a nový spolubydlící - samci se ze začátku zajímali o ně , teď je to naopak . Teprve když jsou teď spolu je vidět jak jsou moji samci velký oproti těm samičkám .... Zkusím je vyfotit pro porovnání .
Depii i Breidohri taky v pohodě . Jsou spolu v 200l , na první pohled vypadají skoro stejně , manželka a holky se mě ptají jestli jsem si jistej že jsem si z tý dálky nepřivezl jen jeden druh :roll: Ryby se nebojí , předvádějí se u skla , žerou krásně vše nabídnuté .

Takže u mně dobrý ! :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Humenné

Neprečítaný príspevokod stiff » 22 Okt 2014, 13:46

HEAD66Y6 píše:... Takže u mně dobrý ! :D


Supr, u mně taky dobrý! :D
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné


Späť na Návštevy, reportáže a akvavýlety cichlidárov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron