nové LOGO - hľadáme fotky

Novinky a dôlezité oznámenia na portáli CichlidKlub.sk nájdete v tejto sekcii

Re: nové LOGO - hľadáme fotky

Neprečítaný príspevokod huhu » 25 Júl 2019, 13:13

Logo urcite nieco jednoduche.. Ako pisete a fotiek tu najdeme urcite vela, treba ich bejak vyberat. Napr hlasovaním a na titulke nech sa potom menia v nejakych intervaloch. Aspon sa to neokuka.

Odoslané z Mi 9 SE pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: nové LOGO - hľadáme fotky

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 08 Aug 2019, 12:47

Pokusil jsem se udělat logo. Ale vznikly z toho takové retro obrázky. Přesto sem ty nejlepší dávám. Hlavně pro oživení tématu.
Prílohy
ocelatus.jpg
bifasciatus.jpg
cichla.jpg
Tomáš Kubík
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 18 Dec 2015, 09:00
Bydlisko: Znojmo

Re: nové LOGO - hľadáme fotky

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 08 Aug 2019, 17:11

Náhodou to vůbec nevypadá špatně ;)
Má to opravdu takovej ten šmrnc starých akvaknížek od pánů Franka, Zukala, Krčka, ....
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: nové LOGO - hľadáme fotky

Neprečítaný príspevokod paloi » 08 Aug 2019, 17:54

Tak na toto by sa mal pozrieť Stiff. Verím, že to videl ;)

Tomáš, za mňa super, ani neviem, ktorú by som vybral. Všetky tri vydarené :!:

Heady, nevedel som, že si taký "sčítaný". Úctivo sa pred Tebou skláňam. Ja z tých mien evidujem len Stanislava Franka, mal som asi pred 30 rokmi z knižnice jeho knihu, najlepšiu, čo som čítal o akvaristike. Potom som už o akvaristike knihy nečítal :(
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: nové LOGO - hľadáme fotky

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 09 Aug 2019, 09:48

Tu Cichlu bych si dokázal klidně představit v tom našem stávajícím logu společně s "kardiogramem" ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: nové LOGO - hľadáme fotky

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 09 Aug 2019, 12:23

Díky, pochvala potěší. Mě to ze všeho nejvíc připomíná staré poštovní známky. Mě se taky asi nejvíc líbí ta cichla.

Až bude trochu času ještě na tom zapracuji a třeba z těch mích grafických hrátek někdy něco bude.
Tomáš Kubík
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 18 Dec 2015, 09:00
Bydlisko: Znojmo

Re: nové LOGO - hľadáme fotky

Neprečítaný príspevokod stiff » 10 Aug 2019, 08:16

Logo, webka a vsetky veci okolo toho... Vsetko je uz pripravene, treba len doladit par detailov. Stoji to na tomto letnom obdobi, dovolenky atd. Pracuje na tom viacero ludi a vzdy je tu niekto, kto to casovo posunie o tyzden dva, lebo leto... Treba tomu dat cas, cakame este na zopar veci, ale verim tomu, ze sa to do jesene cele zrealizuje. Mozno aj skor, ked sa podari.

Co sa tyka tychto navrhov vyssie, su fajn, podla mna pouzitelne, na tej stranke je vela priestoru, kde mozme vyuzit napr. napad s postovou znamkou (aj mne to pripomina styl postovej znamky). Taktiez sa urcite casom budu pripravovat tricka, kalendare a aj ine predmety reklamneho charakteru... Takze kazdemu, kto ma napady, alebo sa vie / chce nejako zapojit do "tohto procesu" sa chcem uz vopred podakovat a vzhuru do toho - vsetka vasa tvorba je vitana, pomozete dobrej veci! ;)
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: nové LOGO - hľadáme fotky

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 11 Aug 2019, 19:27

..ten Arnošt nesplodil nič ?
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: nové LOGO - hľadáme fotky

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 11 Aug 2019, 19:32

Už se těším na to, jak bude fórum vypadat. Ještě mě napadlo uvažuju, že bych zase začal psát do časopisu akvárium http://e-akvarium.cz/archiv/ Neměl by někdo v rámci propagace klubu a chovu cichlid zájem občas napsat článek o zajímvém druhu nebo odchovu?
Tomáš Kubík
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 18 Dec 2015, 09:00
Bydlisko: Znojmo

Predchádzajúci

Späť na Dôležité oznámenia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia