Cichlidportal.sk

odkazy na zaujímavé informácie, blogy, diskusie, iné fóra, či iné akvaristické stránky

Cichlidportal.sk

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 23 Júl 2019, 12:16

.. neviem, či to je "najšťastnejší" príspevok pre túto novozaloženú tému ale možno táto informácia je podstatná (i keď už bola neoficiálne publikovaná) , ale určite si zaslúži tu byť prvá. ...takže



https://www.cichlidportal.sk/viewtopic.php?f=123&t=3140
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidportal.sk

Neprečítaný príspevokod stiff » 23 Júl 2019, 16:03

Je to kus nasej historie a som velmi rad, ze je naspat v tych spravnych rukach. To boli casy... :mrgreen: :geek: :ugeek: :D ;) :evil: :twisted: :D
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Cichlidportal.sk

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 24 Júl 2019, 12:19

stiff píše:Je to kus nasej historie a som velmi rad, ze je naspat v tych spravnych rukach. To boli casy... :mrgreen: :geek: :ugeek: :D ;) :evil: :twisted: :D


..mám predsa len ešte potrebu to spomenúť aj tu ... fakt oceňujem korektný prístup, ústretovosť a aktívnu pomoc predchádzajúceho majiteľa Marla / Mariana Valeka pri preregistrovaní domény, ako aj skutočnosť, že vyjadril ľútosť nad tým, ako to vtedy celé prebiehalo... mrzelo ho to a nebol najšťastnejší z toho ako skalní reagovali... vysvetlil mi, že on sám nevyvíjal žiadnu aktivitu na prevzatie fóra, ale bol priamo oslovený s konkrétnou ponukou od Rostra... nechcel web za každú cenu a ešte v tých začiatkoch ponúkol možnosť vrátiť "prevod" späť.. ..myslím si ale, že nemá význam jatriť staré rany z minulosti, znovu to rozpitvávať, ale treba sa pozrieť vpred a využiť potenciál informácií a materiálu "uloženého" na fóre cichlidportal pre ďalší rozvoj cichlidklub-u. Marlo je rád, že to nakoniec dopadlo takto a vyjadril podporu tejto snahe a prisľúbil aj prípadnú ďalšiu pomoc a ja sa som mu na oplátku povedal, že na fóre je a bude vítaný, tak ako každý iný akvarista ochotný zdôveriť sa zo svojimi akvaristickými skúsenosťami, poradiť alebo aj prezentovať sa ..
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidportal.sk

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 29 Júl 2019, 12:41

..celkom sranda .. dnes ma kontaktoval človek z jednej japonskej televízie žeby chceli použiť toto video pre dokumentárny film o týchto rybách ..uiž som Rostrovi dal avízo že bude už aj v Japonskej televízii a nech skúsi pohľadať kvalitnejší originál ;-)
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidportal.sk

Neprečítaný príspevokod stiff » 04 Aug 2019, 19:05

Juraj1973 píše:..celkom sranda .. dnes ma kontaktoval človek z jednej japonskej televízie žeby chceli použiť toto video pre dokumentárny film o týchto rybách ..uiž som Rostrovi dal avízo že bude už aj v Japonskej televízii a nech skúsi pohľadať kvalitnejší originál ;-)


To uz stare babky nepamataju, jak to bolo davno, ked vykrmoval GARa... To este ani Fb nebol :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: max google talk, ci ako sa to volalo, sme pouzivali :ugeek: ;) :D
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné


Späť na Blogy , zaujímavé linky a odkazy, iné diskusné fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron