Santarém

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Santarém

Neprečítaný príspevokod Jarry » 20 Jún 2018, 22:27

Satanoperca acuticeps vypadají opravdu nadějně, diky za tip, rozhodně se po nich podívám. Jinak nejsem žádný tetrař, ale zajímalo mě, co bude dělat větší hejno v takovém akváriu a musím říct, že mě zatím docela baví, když tam nic jiného není :-)
Jarry
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 12 Máj 2018, 07:23
Bydlisko: Ústí nad Labem

Re: Santarém

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 21 Jún 2018, 07:17

Fakt super klacek.
Hejno Biotodom by s Terčema šlapalo a bylo by to na pohodu. Ale je to na tobě.
Tyhle chvilky s vybíráním ryb jsou pěkný .... :D
Ať se ti daří!
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Santarém

Neprečítaný príspevokod sumdir » 23 Jún 2018, 18:16

Jarry, skvele tetrárium :) Užaby sa to zmenilo na diskusárium. potom daj fotecky. drzim palce ;)
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: Santarém

Neprečítaný príspevokod Jarry » 20 Aug 2018, 14:50

Krátký video update, Echinodory konečně začínají trochu růst a nasadil jsem první část terčovců z akvária, co ruším, zbývajících 10 bude začátkem října.
Jarry
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 12 Máj 2018, 07:23
Bydlisko: Ústí nad Labem

Re: Santarém

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 21 Aug 2018, 05:56

Jedním slovem. Krása!
Tomáš Kubík
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 18 Dec 2015, 09:00
Bydlisko: Znojmo

Re: Santarém

Neprečítaný príspevokod liborass » 21 Aug 2018, 07:45

Je to vymazlený, jen to modré pozadí mi tam trochu nesedí, ale já to doma nemám... :)
liborass
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 15 Apr 2015, 15:28

Re: Santarém

Neprečítaný príspevokod Jarry » 21 Aug 2018, 09:41

Díky, to pozadí jsem teď na čas přestal řešit, ale je velmi snadno vyměnitelné. Vím, že nechci černé, ona ta modrá vypadá v reálu líp, než na tom videu, je trochu světlejší. Asi počkám, jak to bude vypadat, až vyrostou Echinodory a pak případně budu zkoušet jiné barvy. Původně jsem chtěl hodně světle modrou, dokonce jsem si nechal namíchat barvu (pozadí jsou zasouvací HDF desky), ale dokud byla voda obarvená kořenem, tak to nevypadalo dobře. Teď už je čirá, tak to ještě časem zkusím.
Jarry
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 12 Máj 2018, 07:23
Bydlisko: Ústí nad Labem

Re: Santarém

Neprečítaný príspevokod Jarry » 20 Sep 2018, 08:01

Tak v pátek večer si to ještě máme potvrdit, ale zatím to vypadá, že bych mohl jet tuto sobotu pro terčovce. Manželka mě přemlouvá, ať jí vemu ještě 2 modrý (diamond nebo cobalt), ale nechce se mi tam míchat další variantu, už to, že tam budou 2, se mi moc nelíbí. Oni by se mezi stávajícíma tyrkysákama možná ztratili, ještě to do zítra promyslím - ani nevím, jestli nějaké má v rozumné velikosti, i když celomodrých jsem tam viděl vždycky dost. Nakonec to nebudou všechno roční ryby, jak jsme původně chtěli, musel něco z těch starších vyřadit, takže to asi bude kombinace +-11 a 8 měsíců stáří, snad to bude ok.
Jarry
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 12 Máj 2018, 07:23
Bydlisko: Ústí nad Labem

Re: Santarém

Neprečítaný príspevokod Tomigero » 20 Sep 2018, 09:20

Ahoj. Chcem sa opytat co to je za koren. Vypada moc dobre.
Inak pre tercakoch mam wf biotodomy cupido a wf acarychtis helkelii a za chvilku tam pribudnu uaru amp.


Odoslané z EVA-L19 pomocou Tapatalku
Tomigero
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 17 Sep 2018, 09:48
Bydlisko: BRATISLAVA

Re: Santarém

Neprečítaný príspevokod Jarry » 20 Sep 2018, 09:41

Vy mě všichni nahlodáváte, ale jakmile tam dám poslední várku terčovců, tak už se budu bát cokoliv přidávat :-( Budu tedy teď mít na nějaký čas volné 112l akvárium, které bych mohl použít jako karanténu, ale ještě si to hodně rozmyslím:-)
Jinak kořen je rašelinový, maník je tu prodává za hodně rozumné ceny po burzách a bydlel nedaleko ode mě, takže už jsem si byl vybrat u něj. Mám tu ještě jeden větší, ale už by to s ním bylo moc zaplněné - jestli to budu nějdy předělávat na akvárium bez rostlin pro Uaru, tak ho použiju :-) Má nabídku i tady, ale nebude to aktualizované, protože "Kořen č. 22V" je ten, co mám v akváriu - doplněný dlouhou větví, takže to vypadá, jako jeden kus http://zoocentrum.acheta.cz/koreny-velk ... 9_192.html
Jarry
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 12 Máj 2018, 07:23
Bydlisko: Ústí nad Labem

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron