Kúpim veľké americké cichlidy.

miesto pre vaše inzeráty
Pravidlá fóra
Miesto pre vaše inzeráty. Tu môžete predávať, kupovať, vymienať akvarijné ryby, techniku, rastliny a pod.

Re: Kúpim veľké americké cichlidy.

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 14 Feb 2018, 18:57

HEAD66Y6 píše:
Rostro píše:Inzerát je už neaktuálny včera sme to promptne s Paloiom poriešili :-)


Jojo, s Paloiom, se dají věci vyřešit operativně, rychle a bez zbytečných průtahů :D
Tak to je dobře, to vypadá že se Milanovi udělalo místo v paneláku a budeme moci zase naplánovat nějakou "poslední" výpravu za rybama :mrgreen:


... potvrdzujem.. s Milanom som tiež poriešil operatívne, rýchlo nákup ocelátov... zmanažoval, priniesol, požičal podberák.. než bys řekl Švec a už boli v akva ;-) :-D
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Kúpim veľké americké cichlidy.

Neprečítaný príspevokod paloi » 14 Feb 2018, 19:21

Juraj, ej veru, spomínam si na niečo také... to bola tiež dobrá "akcia". Ale tam bol výlov relatívne jednoduchý, 4 ryby v 200-ke akváriu to tuším boli? Čo ma mrzí, že u Teba sme už nezvládli návštevu, čo som dodnes nenapravil. Nuž ale.... kedy? Stále niet času :(
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Kúpim veľké americké cichlidy.

Neprečítaný príspevokod Rostro » 15 Feb 2018, 08:01

poriešili s Paloiom som myslel že sú od teba, ale vyznelo to inak tak sa ospravedlňujem. Áno sú od teba. Ešte raz ďakujem za rýchlu dohodu a zrealizovanie “obchodu” :D
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Predchádzajúci

Späť na Inzercia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť