Andinoacara rivulatus

Diskusia o cichlidách z Južnej Ameriky

Andinoacara rivulatus

Neprečítaný príspevokod MiroDanka » 14 Jan 2018, 12:23

Dobrý deň chcel by som vedieť aké máte skúsenosti s timto druhom veľkých cichlid.mam doma 5malych kúskov ale nejako veľmi pomali rastu.Aka je najvhodnejšia potrava a aké sú vaše postrehy na rast týchto rýb.Chovam rocio octofasciata a tie taký problém s rastom nemajú.Postupne som musel dve vecsie akary osloviť z veľkého akvária a tri malé nové tie mám len týždeň tak možno tie dve boli z nevydareného poteru.Dakujem za reakcie....
MiroDanka
 
Príspevky: 16
Obrázky: 0
Registrovaný: 09 Jan 2018, 16:21

Re: Andinoacara rivulatus

Neprečítaný príspevokod liborass » 14 Jan 2018, 17:16

Nejdeš na to nějak rychle? Přes týden jsi dal inzerát, že je koupíš a v neděli už je máš a pomalu ti rostou??? To nejsou amarouny ;) Jinak nemusíš zakládat téma, tato akara tu má své téma již dlouho ;)
liborass
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 15 Apr 2015, 15:28

Re: Andinoacara rivulatus

Neprečítaný príspevokod MiroDanka » 14 Jan 2018, 19:54

No ja chel velke ryby priamo kupit.Dve akary mam uz asi 7 mesiacov pred tyzdnom som kupil dalsie tri preto ze tie dve pomali rastu.Chcel som vedeit ci je to vzdy u tychto ryb alebo je to len problem tychto ryb.Dakujem
MiroDanka
 
Príspevky: 16
Obrázky: 0
Registrovaný: 09 Jan 2018, 16:21

Re: Andinoacara rivulatus

Neprečítaný príspevokod kotyzavamberk » 19 Jan 2018, 12:45

U mě rivulati rostly vždy rychle ,zvlášt z vlastního výtěru.Ty co jsem koupil ,ze začátku nic moc ,ale pakse rozjely,Krmil jsem živým a hlavně žížalama z kompostu.
kotyzavamberk
 
Príspevky: 511
Registrovaný: 12 Sep 2014, 10:54


Späť na Juhoamerické cichlidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia