Heros vs. Paratilapia :)

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Heros vs. Paratilapia :)

Neprečítaný príspevokod RAP » 04 Okt 2016, 19:54

Měl jsem čistokrevné Heros severus a kytek si skoro nevšímali.
Ono pokud přijdou do zarostlého akva, tak likvidují kytky minimálně. Problém nastává, pokud zasadíš nové, to pak většinou nevydrží. Kamarád takhle přišel o tři viktorie cruizovy.
RAP
 
Príspevky: 294
Registrovaný: 26 Jan 2016, 01:17

Re: Heros vs. Paratilapia :)

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 04 Okt 2016, 20:08

contyKE píše:ano čital som veľa že to nejde spolu ale predsa som to skusil a ide to :) možno stači dobra strava s rastlinou zložkou, podľa mna sa pustia do rastliniek len keď im to chyba :) a mam ich tam 6 kusov takže keby chceli už tam zelene nieje :P

RAP píše:Měl jsem čistokrevné Heros severus a kytek si skoro nevšímali.
Ono pokud přijdou do zarostlého akva, tak likvidují kytky minimálně. Problém nastává, pokud zasadíš nové, to pak většinou nevydrží. Kamarád takhle přišel o tři viktorie cruizovy.



podobné veci som si načítal a naštudoval skôr ako som sa do nich pustil a pevne som veril tomu, ako z nich vychovám vzorných botanikov, no prdlajz..

mal som ich od mlada, v zarastenom akva.. kŕmil som ich kadečím a všeličím zeleným a výživným a keď som bol už presvedčený že som vyhral (rástli, rástli a nič (bez útokov na rastliny) až jedného pekného dňa najprv vyštikaných pár listov ako od revízora . a postupne čisté kosačky.. ešte pár pokusov so zasadením rastlín , ktorých sa zaručene nechytia no potom som to vzdal.. asi nebude heros ako heros ale aj "našej vodke" plávajú herosy veselo s rastlinkami
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Predchádzajúci

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia