akara modrá

miesto pre vaše inzeráty
Pravidlá fóra
Miesto pre vaše inzeráty. Tu môžete predávať, kupovať, vymienať akvarijné ryby, techniku, rastliny a pod.

akara modrá

Neprečítaný príspevokod Garish » 03 Júl 2016, 13:58

Darujem pár akary modrej (Andinoacara pulcher) samec má niečo okolo 15 cm a samica 10 cm, len do dobrých rúk, osobný odber.
Garish
 
Príspevky: 99
Registrovaný: 13 Okt 2015, 17:10

Re: akara modrá

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 03 Júl 2016, 14:03

Čau.. mam vážny záujem.. bolo by to pre manželkinho uja.. zlatý človek.. bude im u neho ako vo vatičke.. mám jednu samicu a zháňa k nej niekoho primeraného vzrastu už veľmi dlhú dobu ... hádam párik nebude robiť problém
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 697
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: akara modrá

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 10 Júl 2016, 12:54

.. zabudol som poďakovať .. náhodne som sa objavil v ZH..a prekvapil Garisha.. ktorý neostal zaskočený a rybky nachystal.. takže ešte raz vďaka.. ujove rozsvietené očká (nevedel o tom , prekvapil som ho) stáli za to ..
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 697
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: akara modrá

Neprečítaný príspevokod Garish » 10 Júl 2016, 20:29

som rád, mohol by si uja poprosiť nech sa tu tiež zaregistruje a hodí sem tam nejakú fotku, bol by som zvedavý ako budú rásť, samozrejme ak má možnosť
Garish
 
Príspevky: 99
Registrovaný: 13 Okt 2015, 17:10


Späť na Inzercia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť