Crawler aréna

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: Crawler aréna

Neprečítaný príspevokod ioopp » 06 Nov 2015, 18:17

tak pokus končí...rybám se v akva vyloženě nelíbí a hodně se bojí :? je to pro ně asi malé...
Nadruhou stranu jsem je tady solidně vykrmil a narostly... hlavně teda samec, který po vylovení z 840ky nabral pěkných pár cm a s přehledem předhonil samici. Je to vyloženě grundložrout :) ale o to víc se bojí...
Půjdou zpět do velkého.
Prílohy
DSC03231.JPG
DSC03228.JPG
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Re: Crawler aréna

Neprečítaný príspevokod nhkg » 06 Nov 2015, 18:26

Krásné ryby, škoda, že jsou furt zalezlé.
Nebojí se ve velkém nějaké ryby? Třeba ti tvoji Papoušci vypadají na fotkám obrovští.
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Crawler aréna

Neprečítaný príspevokod ioopp » 06 Nov 2015, 18:48

Hoplarchus po nich jdou, to zas joo :) jdou i po těch sveni... Situace je teď jiná, že už Hoplarchus nemám 5, ale jen ten pár který si střeží třecí stranu akva a na druhé straně je teď opravdu velký a členitý kořen, pod kterým je pro ně dost místa, že tam ani trubku nebudu dávat. Jestli to bude fungovat ovšem nevím.
Ale když byly ve velkém, tak se nebály mě a o to mi jde :) Tady třeba na krmení vylezou, až když nejsem u akva a čímdál horší.
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Predchádzajúci

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Seznam [Bot] a 4 hostia

cron