Internetový obchod

Všetko čo vás zaujíma o portáli CichlidKlub.sk, zmeny, informácie, nápady a pod.

Internetový obchod

Neprečítaný príspevokod wunti » 01 Aug 2016, 14:54

Dotaz: Nakupoval někdo z vás přes http://www.miga.cz/? - nějaké ohlasy? Dík
Obrázok užívateľa
wunti
 
Príspevky: 618
Registrovaný: 13 Dec 2015, 15:48
Bydlisko: Ostrava

Re: Internetový obchod

Neprečítaný príspevokod nhkg » 01 Aug 2016, 15:03

Nebral jsem a asi nikdy nebudu. Po netu jsou na ně špatné ohlasy.
Beru od Aquamastru, mají největší výběr. Dříve i Vivarium.
Poláci už nic nemají?
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Internetový obchod

Neprečítaný príspevokod fan_tomas » 19 Aug 2016, 13:12

Pani chcel by som vas poprosit o radu, na aquamasteri som pozeral novy stocklist od glassera a rad by som co to objednal, ale ked som volal panovi Kudrnovi nebral telefon a na mail zatial ziadna odozva. Vie mi niekto poradit? Pripadne by ma zaujimalo ci je schopny zaslat ryby kurierom na Slovensko. Dakujem.
fan_tomas
 
Príspevky: 277
Registrovaný: 07 Sep 2015, 16:57

Re: Internetový obchod

Neprečítaný príspevokod Janek.K » 19 Aug 2016, 13:25

Nezbývá než vytrvale bombardovat na telefon :D Je to s ním někdy těžké... ohledně zaslání kurýrem, na Slovensko pouze interkurýr, ale mám info že slovenští celníci šplouchající balíky okamžitě vrací. Ale určitě se s nim zkus domluvit, dost cestuje a třeba zná nějakou fintu
Janek.K
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 18 Feb 2016, 14:01

Re: Internetový obchod

Neprečítaný príspevokod nhkg » 19 Aug 2016, 14:07

Pokud není na stránkách aquamastru nový ceník glaser a není tam napsáno, že tento týden pojede ke Glasrovi, tak nemá cenu mu psát nebo volat. Sleduj ty stránky každé pondělí. Pak mu stačí napsat mail a ryby stáhne, ale na maily nikdy nereaguje. Pokud jsi mu už psal, tak ty ryby asi z Německa doveze. Na Slovensko myslím neposílá, ale občas tam jezdí. Musíš se s ním domluvit po telefonu. Telefon mi zatím pokaždé zvedl, tak má asi teď dovolenou.

Komunikace s Kudrnou je složitější, ale to je snad se všemi prodejci ryb u nás. A ta nabídka Glasru za ty komplikace stojí.
Obrázok užívateľa
nhkg
 
Príspevky: 919
Registrovaný: 08 Júl 2015, 12:50
Bydlisko: Ostrava

Re: Internetový obchod

Neprečítaný príspevokod fan_tomas » 19 Aug 2016, 15:13

vdaka pani, urcite to neak skusim, rozbieham novy projekt, tak v dohladnej dobe budem informovat :D
fan_tomas
 
Príspevky: 277
Registrovaný: 07 Sep 2015, 16:57

Re: Internetový obchod

Neprečítaný príspevokod Jufus1 » 19 Aug 2016, 15:38

Ja som kupoval ryby z Petra-Aqua.sk ,rozvažaju po celom Slovensku, maju však podmienku min. objednavka musi byt 100ečok.Posli im maila neviem co presne zhanas.Mne poslali cenik hned obratom.
Obrázok užívateľa
Jufus1
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 23 Sep 2014, 16:56
Bydlisko: Kremnica

Re: Internetový obchod

Neprečítaný príspevokod fan_tomas » 19 Aug 2016, 16:19

vdaka, pozriem to, zhanam neake Lka, sumce a tak podobne, uvidime co budu mat
fan_tomas
 
Príspevky: 277
Registrovaný: 07 Sep 2015, 16:57

Re: Internetový obchod

Neprečítaný príspevokod Danny » 19 Aug 2016, 20:51

Ahoj,ja mam ryby od Kudrnu(Glasera)a zatial vsetko ok.Len mu volaj on ma toho dost a aj na sms odpovedal.Slovensko vozi asi raz mesacne.Robi okruhy zapad,stred a vychod.Ak sa mu dovolas tak ich stiahne od glasera a ked pojde na SR vzdy vola.
Angels,daemons and geos
Obrázok užívateľa
Danny
 
Príspevky: 508
Registrovaný: 25 Jan 2016, 22:58
Bydlisko: Bratislava


Späť na Otázky, odpovede a riešenie problémov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron