ZOO Bojnice

Reportáže z návštev u cichlidárov, alebo miest kde sa "objavili" cichlidy

Re: ZOO Bojnice

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 11 Júl 2015, 22:30

jancibie píše:Nič nové,hrozná úroveň rýb.....Ja tam byť šéfom,tak niekto by mal padáka.... :twisted:

normálne CK by malo spraviť nejakú zbierku rýb pre tuto ZOO a bola by to aj reklama pre tento klub
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: ZOO Bojnice

Neprečítaný príspevokod ioopp » 11 Júl 2015, 23:06

satan z pekla píše:
jancibie píše:Nič nové,hrozná úroveň rýb.....Ja tam byť šéfom,tak niekto by mal padáka.... :twisted:

normálne CK by malo spraviť nejakú zbierku rýb pre tuto ZOO a bola by to aj reklama pre tento klub

Bohužel to tak je ve vice ZOO, kde na to dlabou... Asi to moc lidi netahá... Sice ne ZOO, ale mě nejvíc mrzí zrušené akvária v Lednici. Díky těm akváriím jsem se zbláznil do ryb :) Poprvé jsem tam viděl dospělé altum a jiné nádherné ryby. To už je ale let...
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Re: ZOO Bojnice

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 11 Júl 2015, 23:32

tu majú skalare s piranhami a skalare chúdence dokmásané no strašné niečo :(
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: ZOO Bojnice

Neprečítaný príspevokod Rostro » 12 Júl 2015, 05:23

ioopp píše:
satan z pekla píše:
jancibie píše:Nič nové,hrozná úroveň rýb.....Ja tam byť šéfom,tak niekto by mal padáka.... :twisted:

normálne CK by malo spraviť nejakú zbierku rýb pre tuto ZOO a bola by to aj reklama pre tento klub

Bohužel to tak je ve vice ZOO, kde na to dlabou... Asi to moc lidi netahá... Sice ne ZOO, ale mě nejvíc mrzí zrušené akvária v Lednici. Díky těm akváriím jsem se zbláznil do ryb :) Poprvé jsem tam viděl dospělé altum a jiné nádherné ryby. To už je ale let...


Ty brďo to fakt v Lednici zrušili tú expozíciu akvárií..... Hmm. Ja som tam tiež bol x-rokov dozadu a spravil som tam 300 koliečok okolo nich a pozeral a pozeral... Tak ma napadlo čo tam teraz môžu mať. Teraz už viem. Prd. :shock:
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: ZOO Bojnice

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 12 Júl 2015, 11:21

no asi je to všade poväčšine biedne v takýchto zoo a to je dosť smutne :(
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: ZOO Bojnice

Neprečítaný príspevokod ioopp » 12 Júl 2015, 19:33

Ty brďo to fakt v Lednici zrušili tú expozíciu akvárií..... Hmm. Ja som tam tiež bol x-rokov dozadu a spravil som tam 300 koliečok okolo nich a pozeral a pozeral... Tak ma napadlo čo tam teraz môžu mať. Teraz už viem. Prd. :shock:[/quote]
Tuším to přestalo dotovat město. Pokazilo mi to tehdy cely výlet. Loni to bylo ještě v přestavbě na nějaké multifunkční cosi :( ryby už tam nebudou...
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Predchádzajúci

Späť na Návštevy, reportáže a akvavýlety cichlidárov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Seznam [Bot] a 5 hostia