Płaszczka - Sklep zoologiczno-akwarystyczny

Reportáže z návštev u cichlidárov, alebo miest kde sa "objavili" cichlidy

Re: Płaszczka - Sklep zoologiczno-akwarystyczny

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 11 Okt 2015, 12:21

Ano i podle Milanových fotek to jsou hartwegi .
O to víc mě to mrzí , protože tady se nedají sehnat a ta cena byla fakt super :evil:
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Płaszczka - Sklep zoologiczno-akwarystyczny

Neprečítaný príspevokod paloi » 11 Okt 2015, 14:45

Hartwegi mali v Gliwiciach, aj v Rybniku. Tie ešte zoženieme. Škoda, že si nenapísal. Už mohli byť na SK a možno by sme ich cez Kvietika doručili. Svätý Jur máme "na skok". Treba komunikovať, kámo, ja som ponúkol možnosť kúpiť ryby ;) Ozval sa len Sumdir, Juraj1973 a Duri. Pre jedného ryby neboli, druhý to zrušil (resp. mu ryby predali), tretí ich už má doma. Schválne som založil tému, aby všetci vedeli, kam ideme. Vôbec to nebolo "na tajnáša".
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Płaszczka - Sklep zoologiczno-akwarystyczny

Neprečítaný príspevokod paloi » 11 Okt 2015, 15:02

Rostro píše: Dík Paloi za príspevok. Ty nesmieš chýbať na žiadnom akvýlete. Potom by to nebolo takto fajne zdokumentované. ;)


Uznávam, že mi to lichotí. Ale netreba moje veličenstvo až tak velebiť. Výlety ste predsa organizovali ešte predtým ako sme sa poznali. Mňa na prvú takú cestu vytiahol až Stiff na začiatku októbra 2011. Spolu s PeterS a Mugs-om to bola taká "duisburg partia". To som sa vtedy od nich "nakazil". Do Čiech ste chodili a nikdy ma nenapadlo sa pridať. Až v tom 2011-tom som bol nakopnutý spôsobom "máš 4 hodiny na rozmyslenie, inak volám ďalšieho, odchádzame o 2 dni". To bol VÝLET.

Včera som vyslovene šiel za konkrétnymi rybami, výletom by som to ani nenazýval. Keď pôjdem po sieboldii, tiež dám vedieť ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Płaszczka - Sklep zoologiczno-akwarystyczny

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 11 Okt 2015, 15:07

Však je to v poho ;) . Kdybych se bez nich nemohl obejít , tak bych to nějak vykoumal a vykomunikoval s váma , jak je dostat do ČR .
Překvapilo mě že jsou a ta cena . Ale potom jsem si porovnal tu posádku doma a momentálně jsem FULL , jak psal někde Rostro :D
Ale díky za kontakt na tento obchod , neznal jsem a budu sledovat nabídky .
Cesta je to pro mě snesitelná když budou mít nějakýho dalšího špeka a já místo .... udělal bych si kdyžtak výlet do PL .
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Płaszczka - Sklep zoologiczno-akwarystyczny

Neprečítaný príspevokod Aquarista » 11 Okt 2015, 17:05

Tiež chválim a ďakujem, ako aj ostatný aj ja mám teraz akva fuul, no časom sa miesto isto spraví a ďalšia z možností kam ísť pre novú krv ;)
Ešte tu daj pls. web kde máva aktuálnu ponuku, nech vieme sledovať novinky
Obrázok užívateľa
Aquarista
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 06 Sep 2014, 04:00
Bydlisko: Košice

Re: Płaszczka - Sklep zoologiczno-akwarystyczny

Neprečítaný príspevokod Belial » 11 Okt 2015, 17:20

Miňo cenu na tých Uaru si si náhodou nevšimol?
Žiadna nádrž nieje dosť veľká...
Obrázok užívateľa
Belial
 
Príspevky: 350
Registrovaný: 03 Sep 2014, 13:10
Bydlisko: Handlová

Re: Płaszczka - Sklep zoologiczno-akwarystyczny

Neprečítaný príspevokod paloi » 11 Okt 2015, 18:10

Aquarista píše:Tiež chválim a ďakujem, ako aj ostatný aj ja mám teraz akva fuul, no časom sa miesto isto spraví a ďalšia z možností kam ísť pre novú krv ;)
Ešte tu daj pls. web kde máva aktuálnu ponuku, nech vieme sledovať novinky


Niečo sa dá sledovať cez FB - http://plaszczka.pl/ alebo potom na chichlidae.pl, ale tam treba byť prihlásený. Ja som mu ukazoval, že na CK máme založenú vyslovene tému a PeterS s ním hovoril, že sa môže nalogovať k nám a zavesiť ponuku priamo sem. Ak to neurobí, nevadí, myslím, že to PeterS odsleduje. On mi totiž pomáha zháňať sieboldii a aj k poslednej ponuke mi dal echo práve on :P
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Płaszczka - Sklep zoologiczno-akwarystyczny

Neprečítaný príspevokod paloi » 11 Okt 2015, 18:34

Belial píše:Miňo cenu na tých Uaru si si náhodou nevšimol?


Na akváriách nie sú ani názvy rýb, ani cenovky. Treba sa spýtať. A na uary som sa nepýtal. On vyslovene povedal, že nezverejňuje ceny na nete. Kto chce, napíše mu správu alebo mail, on cenu pošle. Myslím, že sa mu dá dôverovať, sľúbenú cenu dodrží. Cenník má v počítači, cenu za bocourti mi ukázal v počítači. Pindare 44 Zl, bocourti 30 Zl, ostatné som nepozeral. V jednej zásielke môže byť cena za ten istý druh iná ako v druhej. Skáče mu to kvôli doprave. Takže ceny z augusta, čo uverejnil Rostro, platili len na augustovú zásielku. V októbri treba ceny z augusta považovať len za orientačné, plus/mínus nejakých 10 %.

Pokiaľ by ale chcel niekto rybu objednať, cenu dopredu nepovie. Tvrdil mi asi pred pol rokom, že cenu dá až keď ryby prídu, lebo dopredu nevie cenu za dopravu, prípadne iné poplatky. Tu by som bol opatrný a asi neobjednával ryby bez predchádzajúcej cenovej ponuky. Aby človek dobrovoľne v dobrej viere "neprispel" na dopravu aj niekomu inému ;)

Mimochodom, info pro české bratry: je ochotný predať aj za české koruny. To bolo také malé nedorozumenie na začiatku, vychŕlil mi cenu v Kč, takže aj Kč je ochotný zobrať.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Płaszczka - Sklep zoologiczno-akwarystyczny

Neprečítaný príspevokod blegon » 11 Okt 2015, 18:41

Glaser fernandezyepezi občas mívá ale cena za 5-6cm rybu je pokaždé okolo 1000kc :D
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: Płaszczka - Sklep zoologiczno-akwarystyczny

Neprečítaný príspevokod Belial » 11 Okt 2015, 18:48

blegon píše:Glaser fernandezyepezi občas mívá ale cena za 5-6cm rybu je pokaždé okolo 1000kc :D


To viem. A keď ich chceš tak 10ks tak už je to pálka....
Žiadna nádrž nieje dosť veľká...
Obrázok užívateľa
Belial
 
Príspevky: 350
Registrovaný: 03 Sep 2014, 13:10
Bydlisko: Handlová

PredchádzajúciĎalší

Späť na Návštevy, reportáže a akvavýlety cichlidárov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron