živé rybky z přírody, jako krmivo

Diskusia o všetkom čo nespadá do "cichlid" tématiky

Re: živé rybky z přírody, jako krmivo

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 06 Júl 2016, 19:57

Včera jsem strávil s kámošema asi 9 hodin na soukromém rybníku. Parádní relax a odpočinek. Kamarádovi se podařilo seknout a vytáhnout takovýhle "hovado" viz foto :D Vzpomněl jsem si hned na tohle téma o rybkách z přírody ... No Petenie by ji brali hned ... jestli nějaká malá bělička nebo co ale tahle Střevlička východní co je na foce nahoře to snad není. O čtvrt hodiny dřív tenhle samej kluk vytáhl kapra 72cm, takže slušnej rozptyl :mrgreen:
Sry omlouvám se ale přidávám ještě foto svýho Candáta, kterýho jsem dostal poprvé v životě tak se trochu pochlubím bo mi to udělalo velkou radost.
Nebylo na něj ani speciálně nastraženo prostě vzal rousnici. Prdel byla že když jsem potom nahodil na stejný místo asi po 10 min. jsem vytáhnul druhýho o poznání menšího. Pak už Candát žádnej ... kluci co tam jezdí roky pravidelně se divili že tam nikdy Candáta nevytáhnuli a ani nevědí že by tam byly a mleli něco o štěstí amatérů :D
Prílohy
20160705_090904.jpg
20160705_090804.jpg
Kopie - kandat.jpg
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: živé rybky z přírody, jako krmivo

Neprečítaný príspevokod ioopp » 06 Júl 2016, 21:57

bude to ona...třeba na barvu se nedívej, protože to je barevné podle vody v které žijí. Třeba v Kyjovce (malá řeka) jsou taky tak tmavé. Klimo natrefil podle všeho i na starší rybu.
Tyto mám teď doma a snažím se s tím rozhýbat ty Belly Crawler...maraženou grundli vezmou s odporem tak jednu, ale jak je to živé, tak loví a cpou to do sebe jak o život. Konečně vím, jak vypadá nažraný samec.
Rybky jsem nechal vyprázdnit od bahna a že toho sakra vysraly. Asi ryskuju, že si tam něco dotáhnu, ale jak se říká... Kdo se bojí nesmí do lesa :| Stálý přísun krmných akvarijních rybek bohužel nemám.
Prílohy
DSC02419.JPG
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Re: živé rybky z přírody, jako krmivo

Neprečítaný príspevokod ioopp » 06 Júl 2016, 22:10

jo a pěkný candátek ;)
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Re: živé rybky z přírody, jako krmivo

Neprečítaný príspevokod KlimO » 07 Júl 2016, 15:23

iopp ja by som chcel vidiet take video kde lovia.. nespravis nieco take ?
Obrázok užívateľa
KlimO
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 07 Sep 2014, 09:47
Bydlisko: Považany

Re: živé rybky z přírody, jako krmivo

Neprečítaný príspevokod ioopp » 07 Júl 2016, 18:47

za dva tři dny zkusím ;) ale nic moc neslibuju jsou to totiž fofry :twisted:
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Re: živé rybky z přírody, jako krmivo

Neprečítaný príspevokod kvietik » 14 Júl 2016, 18:16

Ja som videl naživo ako lovia u Radima a je to fakt rychlovka :) , ale asi im tie žive ryby pomohli k výteru nie?
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Predchádzajúci

Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron