Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Diskusia o všetkom čo nespadá do "cichlid" tématiky

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 27 Okt 2020, 23:12

Saty píše: ale zkoušel jsem se tam dnes registrovat ať si můžu pročíst tamní témata, ale stále čekám na potvrzovací mail. Nevíte jak to tam funguje, případně jestli to ještě vůbec funguje?
všetky témata by sa mali dať prečítať bez potrebnej registrácie
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod Saty » 28 Okt 2020, 20:49

Juraj1973 píše:
Saty píše: ale zkoušel jsem se tam dnes registrovat ať si můžu pročíst tamní témata, ale stále čekám na potvrzovací mail. Nevíte jak to tam funguje, případně jestli to ještě vůbec funguje?
všetky témata by sa mali dať prečítať bez potrebnej registrácie

No přečíst ano, ale u žádnýho z témat mi to nezobrazuje fotky, ať už mobil, tablet nebo pc, všude to píše chybu :
"Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku."
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod Rostro » 28 Okt 2020, 22:14

Neverím vlastným očiam.... :shock: Už som mimo tohto celého a po pravde, konečne možno aj Juraj a X ľudí čo boli v tej dobe proti mne pochopili o čom to všetko toto je.... Všetko som mal v tom čase na starosti ja, na mojich pleciach... teraz som chvalabohu už mimo hry a opadlo zo mňa toľko stresov, že si neviete ani predstaviť. Vtedy som bol ja za hlúpeho, ktorý už na to kašle, nemá na to nervy, energiu, prostriedky atď... Vtedy mi nikto neveril.... Teraz to proste neriešim. Keď som zbadal tento príspevok spomenul som si na "moje obdobie", keď mňa viacerí odcudzovali za neaké rozhodnutia. Ani sám neviem prečo som sa rozhodol napísať tento príspevok, ale tak som to cítil. Možno preto, že x vecí som bral veľmi osobne, teraz to už beriem s nadhľadom a idem si svojou cestou, aby som bol ja spokojný a kľudný, nie ostatní. Asi tak :roll:
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 28 Okt 2020, 22:56

Saty píše:
Juraj1973 píše:
Saty píše: ale zkoušel jsem se tam dnes registrovat ať si můžu pročíst tamní témata, ale stále čekám na potvrzovací mail. Nevíte jak to tam funguje, případně jestli to ještě vůbec funguje?
všetky témata by sa mali dať prečítať bez potrebnej registrácie

No přečíst ano, ale u žádnýho z témat mi to nezobrazuje fotky, ať už mobil, tablet nebo pc, všude to píše chybu :
"Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku."


Vďaka za info, máš pravdu.. no to nie je dobré a musím tam nejako zmeniť nastavenia.. zatiaľ som vedel len schváliť tvoju registráciu aby si mohol vidieť foto ..aké práveže cieľom nie je aby sa tam niekto musel registrovať (na nefunkčné forum) ale aby videl všetko bez registrácie
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod paloi » 29 Okt 2020, 05:44

Myslím, že Rostro chcel práve to napísať, čo napísal. Každý má nárok na názor ;) Veď by to hádam nepísal do sekcie "Mimo témy" ;)

Rostro, my to chápeme, že to bolo ťažké. Niektorí sme si tým (už bez Teba) tiež prešli (Blegon, Juraj1973, Heady a ešte pár ďalších). Veď nám to nemusíš stále pripomínať, my to uznávame ;) A ozaj by si aspoň jednu fotku z cukrárne mohol zavesiť. Nejaký francúzsky krémeš...
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 29 Okt 2020, 09:09

Tak som sa na to trochu vyspal a prehodnotil som moju prvotnú reakciu. Ak si si ju Rostro nestihol prečítať o to lepšie . ;-) ..jedno je však isté a znova to tu napíšem .. nebola to úplne taká istá situácia, tu som si za to mohol trochu aj sám nepremysleným konaním.. .. áno, tak ako Milan píše, prešli sme si tím viacerí ale snažíme sa to nejako udržať .. ..áno vo veľa prípadoch som bol a ostal sám , pár vecí a ľudí ma sklamalo.. ale dýcha to tu a každý nový príspevok ma tu poteší.. mal som veľké oči a veľké plány ale doba je zlá a hlavne ľudia sú pokazení tou dobou a plus do toho momentálna situácia a máme to .. podstatné je, aby nám ryby robili radosť a dokázali sme sa o to podeliť .. tak skús aj ty občas niečo písnuť a len tak sa ozvať, napísať k téme, v ktorej sa vyznáš alebo len pozdraviť alebo ako Ťa chlapci vyzývajú aj k akva v cukrárni . Vďaka
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod Saty » 29 Okt 2020, 13:11

Juraj1973 píše:Vďaka za info, máš pravdu.. no to nie je dobré a musím tam nejako zmeniť nastavenia.. zatiaľ som vedel len schváliť tvoju registráciu aby si mohol vidieť foto ..aké práveže cieľom nie je aby sa tam niekto musel registrovať (na nefunkčné forum) ale aby videl všetko bez registrácie

Super děkuji, už je vše viditelné :) .
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 22 Máj 2021, 21:49

stiff píše:Caff Ďuri. Pocuj, mrzi ma, ze to takto nejako zamrzlo... Ostal si v tom sam, ja ani neviem co sa vlastne udialo. Ked nad tym teraz rozmyslam, nastal nejaky utlm, ja ani neviem preco vlastne.

Tu zbierku na CP sme nevyhlasili, nic sme s nikym nekonzultovali, resp. minimalne. Bolo to v plane, ale nakoniec k tomu nedoslo. Dovodov bude asi viacero, jednym z nich urcite bude COVID a zmeny priorit s tym suvisiace.

Rad by som zjednal napravu a teda vyplatil naklady, suvisiace s CP. Bol by som nerad, keby CP skoncilo.

Dakujem Ti, ze si sa ozval a celu vec pripomenul. Chodim tu pomenej, preto reagujem hned, ako som to precital. Naozaj ma to mrzi. Verim, ze sa to da este napravit.

;)



Ahojte, keďže sa mi Štefan zatiaľ neozval a blíži sa zase splatnosť FA za doménu a následne za hosting, už to nebudem platiť z vlastného vačku a zaťažovať ostatných členov do toho nemienim, ani pýtať peniaze. Doménu ponúknem na predaj a všetky údaje z CP stiahnem a zarchivujem aby sa dali prípadne použiť ak by mal.niekto záujem. Ak by mal niekto záujem o doménu, nech sa mi ozve .
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 31 Máj 2021, 22:09

Ahojte. Stiff sa mi nakoniec ozval, ospravedlnil sa, objasnil dôvody a dal veci do poriadku ako sľúbil . Bola a je blbá doba a asi každý z nás neprechádzal v posledných rokoch najlepším obdobím a hlavne nie každý si to uvedomoval. Aj ja som prechádzal ťažkým obdobím, cítil sa ukrivdený až tak že sa mi to málilo a možno som mylne očakával ešte viac ako pragmatické ospravedlnie a nereagoval som adekvátne. S odstupom pár hodín som sa to nejako prehodnotil a uvedomil sa za čo sa aj ja ospravedlňujem. Keďže Stiffove "danie veci do poriadku" bolo nad rámec toho "čo si to pýtalo" , vyhodnotil som to ako vyplatenie domény a webhostingu na ďalšie obdobie čo mi dáva priestor vymyslieť zarchivovanie príspevkov, fotografií a všetkých informácií z predchodcu nášho webu priamo ako jeho súčasť (ževraj je šanca že je to technicky možné)
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod kvietik » 01 Jún 2021, 09:27

Super
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron