Cichla melaniae.

Diskusia o cichlidách z Južnej Ameriky

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod huhu » 22 Aug 2015, 07:45

jancibie píše:...plus jeden drobec od paloia 34cm...

pre toto mam rad tvoje prispevky... pouzivas v akvaristike slovo drobec a 34cm v jednej vete... :D :D :D
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod Rostro » 22 Aug 2015, 09:27

Tak to mi je u teba novinka. Pokiaľ viem x-rokov dozadu si kŕmil len granulami pre psov a granulami pre pstruhov.... Tiež si mal len dravce. Konečne si prišiel na to, že anče sú good. ;)
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 817
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 22 Aug 2015, 11:13

Rostro píše:Tak to mi je u teba novinka. Pokiaľ viem x-rokov dozadu si kŕmil len granulami pre psov a granulami pre pstruhov.... Tiež si mal len dravce. Konečne si prišiel na to, že anče sú good. ;)

Tak potom nabudúce si rob poznámky. Granule pre psov som používal len výnimočne. A odkedy sú Vieja prípadne Paratheraps dravce? A bocourti a pearsei to sú tiež brutalni predátory. Už roky používam ovsené vločky, ryžu, mrazený hrášok a kukuricu. A neporovnavaj súčasné vedomosti s vedomosťami z pred x rokmi, lebo to potom môžem napísať že adminko nepozná stredoamerické cichlidy lebo mnohé z nich u mna videl prvý krát v živote... :D
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2129
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod Rostro » 22 Aug 2015, 11:55

Ty vole vôbec si sa nezmenil. Človek ti chce dobre, ale teba stále zafúkava iným smerom :mrgreen:
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 817
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 22 Aug 2015, 12:55

Rostro píše:Ty vole vôbec si sa nezmenil. Človek ti chce dobre, ale teba stále zafúkava iným smerom :mrgreen:

Aha,takže nemusím dohľadávať videá z pred x rokov,kde sa dá krásne pozrieť čo mi plávalo v nádrži, a články čo som písal pred x rokmi o rybách,kde som určite spomínal aj krmenie. Ty sa len nudíš a hráš sa na psychológa amatéra..... ;)
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2129
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod paloi » 22 Aug 2015, 15:42

Len tak medzi rečou - granulami pre psov (zn.Brit) som raz kŕmil aj ja. Pes to nežral a rybám to chutilo. No a mne to bolo ľúto vyhodiť. Ale nebolo to ono, oproti granuliam pre ryby boli tie Brity mastné. Na druhej strane - pes mi zožerie granulu pre ryby, keď mi nejaká spadne na zem :mrgreen:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 23 Aug 2015, 11:41

huhu píše:
jancibie píše:...plus jeden drobec od paloia 34cm...

pre toto mam rad tvoje prispevky... pouzivas v akvaristike slovo drobec a 34cm v jednej vete... :D :D :D

Tak tu ho máš aj s cichlou.....34cm vs 30cm
Prílohy
IMG_7284.jpg
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2129
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod sumdir » 29 Aug 2015, 13:41

na vikendy savzdy tesim domov... vyboškavam ženu, dam si pivko na zahrade a pozriem Jancibieho fotky :D
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 29 Aug 2015, 19:34

sumdir píše:na vikendy savzdy tesim domov... vyboškavam ženu, dam si pivko na zahrade a pozriem Jancibieho fotky :D

Tak to rýchlo niečo vešiam,aj keď z archívu.... :D
Prílohy
IMG_5178.jpg
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2129
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Cichla melaniae.

Neprečítaný príspevokod jancibie » 07 Sep 2015, 15:16

Tak melaniae si už v novom zvykajú,dokonca jedna aj zapózovala.....
Prílohy
IMG_8098.jpg
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2129
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Juhoamerické cichlidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia