nové fórum

Diskusia o všetkom čo nespadá do "cichlid" tématiky

Re: nové fórum

Neprečítaný príspevokod Danny » 03 Sep 2017, 16:11

kvietik píše:A tebe Paloi vďaka, za stále nadšený prístup moderátora k tomuto portálu. ;)

Súhlas,bez Vás tu všetkych by som nemal to čo mám v akva.Skvelá práca aj ludia. ;)
Angels,daemons and geos
Obrázok užívateľa
Danny

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 03 Sep 2017, 18:17

Paloiko krásne si to napísal stale to žije a to je dobre vďaka :D
Obrázok užívateľa
satan z pekla

Obrázky: 11

Neprečítaný príspevokod sumdir » 10 Sep 2017, 13:54

ani som sineuvedomil, zeto uz mozubyt tri roky. ja vam dakujem vsetkym, co sem choditea pisete, sta taka supr particka v tejto "triede" ako to Mino uplne na samom zaciatku nazval :D

nechodim sem sice az tak casto, ale ked uz pridem,vsetko preluskam, prispevky, aj fotky. a snazom sa aj nieco napisat, aby sa nam to tu plnilo :mrgreen:

som tu medzi vami rad, tak nech nam to vydrzi.

VIVAT CICHLIDKLUB :D
Obrázok užívateľa
sumdir

Neprečítaný príspevokod paloi » 03 Sep 2018, 20:42

Dnes začal ďalší školský rok, tak si vravím, že napíšem zasa pár nostalgických viet. Prečítal som si môj prvý príspevok v tejto téme, kde som pred 4 rokmi písal, že "Dnes začal nový školský rok, deti majú nové triedne učiteľky.... a ja mám nové fórum.....paráda....." Jój, kde sú tie staré krásne časy :P Ale zo spomienok sa žiť nedá. Teda dá, ale nie dlho :P

Dnes tiež dostali mnohé deti nové triedne učiteľky. Neviem, ako sa to podarilo, v mojom prípade dvoch nových triednych učiteľov. Prvýkrát triedny učiteľ a hneď dvaja. A obaja telocvikári. Náhoda? Nuž, život je zmena. Tak uvidíme, aký bude ďalší školský rok. A ako to bude vyzerať tuto v našej triede CK. Možno aj tu sa udeje nejaká veselá zmena ;)

K dnešnému dňu má CK 921 registrovaných užívateľov, ale povedzme si pravdu - z novoprihlásených 462 členov je drvivá väčšina fiktívnych členov, kvôli nezmyselným spamom a robotom. Možno ste to evidovali, ale asi 4 mesiace sme sa borili s náletmi nejakých hajzlíkov, ktorých sme blokovali, aby to tu nezasierali nezmyslami. Ešte stále to pretrváva, ale už v podstatne menšej miere. Verím, že sa nevrátia časy, keď sme ráno blokovali 7 hajzlíkov, z ktorých jeden založil 23 a ďalší 15 nových tém. Bez admina sme proti tomu bezmocní a admina nemáme. Chcelo by to nejakú softvérovú ochranu. Ale bez admina to nevieme. Tak robíme, čo vieme. Blokujeme a mažeme. Keby sa to dalo, zaviedol by som internetový trest smrti :mrgreen:

Ale zasa také slabé to nebolo. Reálne bolo za posledné 3 mesiace aktívnych 81 členov, t.j. napísali aspoň 1 príspevok. Je to menej ako za rovnaké obdobie pred rokom, ale stále je to dosť.

Keď sa mi minulý týždeň nezobrazila stránka, myslel som, že je chyba iba v mojom prijímači. Keď som ale napísal pár SMS-iek niekoľkým z Vás, tak mi bolo jasné, že stránka zmizla úplne z internetu. Najprv som sa zľakol, že ako sme v 2014-om koncom leta začali, tak symbolicky koncom leta 2018 skončíme. Ale akosi tajne som dúfal, že len niečo nie je uhradené, lebo koncom leta Rostro začal testovať stránku a určite nám skončil nejaký ročný cyklus. A začal som veriť, že triedny pokladník Juraj1973 prefacká pár ľudí a vyrieši to. A tak aj bolo :P

Bola by škoda skončiť, keď to máme tak dobre rozbehnuté ;)

Tak želám do piateho roku existencie CICHLIDKLUB-u veľa síl a zdravých rýb :!:
Obrázok užívateľa
paloi

Neprečítaný príspevokod kvietik » 09 Sep 2018, 17:40

Dik za zhrnutie , štatistik
Obrázok užívateľa
kvietik

Predchádzajúci

Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť