Akú značku techniky do akvária preferujete?

Novinky a dôlezité oznámenia na portáli CichlidKlub.sk nájdete v tejto sekcii

Akú značku techniky do akvária preferujete?

ADWA
0
Nehlasovalo
AQUAEL
17
6%
AQUA NOVA
5
2%
ARCADIA
0
Nehlasovalo
ATMAN
24
8%
DENNERLE
3
1%
DIVERSA
3
1%
EHEIM
80
27%
FERPLAST
1
0%
FLUVAL
26
9%
HAGEN
4
1%
HAILEA
4
1%
HOBBY
0
Nehlasovalo
JBL
44
15%
JEBAO
2
1%
JUWEL
12
4%
RESUN
4
1%
SERA
12
4%
SECOH
0
Nehlasovalo
SICCE
2
1%
TETRA
23
8%
TUNZE
3
1%
inú značku
4
1%
nezáleží mi na značke
23
8%
 
Celkom hlasov : 296

Akú značku techniky do akvária preferujete?

Neprečítaný príspevokod Rostro » 24 Jan 2015, 11:24

Ak máte chuť, môžeme si urobiť malý prieskum. Momentálne je na trhu dosť značiek, ktoré pre nás akvaristov vyrábajú techniku pre akvárium. Preto ak máte čas, skúste zahlasovať ku ktorej značke sa prikláňate, poprípade ak nieje v zozname, napíšte ju do príspevku.

Edit 25.1.2015: No tak ste ma presvedčili a nakoniec som do ankety pridal viac značiek. Dúfam, že je to už dostačujúce. Teraz sa hlasovanie tým pádom vynulovalo, takže treba znovu zahlasovať. Ak nenájdete danú značku v zozname, zahlasujte za "iné značky". Tento krát každý z vás môže zahlasovať za 3 TOP značky.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Akú značku techniky do akvária preferujete?

Neprečítaný príspevokod paloi » 24 Jan 2015, 13:55

Pokiaľ viem, Hagen vyrába pod značkou Fluval výkonnejšie vonkajšie filtre. Opravte ma, ak sa mýlim. Ale či jedna alebo druhá, obe sú dobré. Takže ich "môžem". Ale ťažko je mi označiť jednu konkrétnu značku.

A čo sa mňa týka, zo svietidiel jednoznačne Hailea. Najnižšia možná cena, aká len môže byť ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Akú značku techniky do akvária preferujete?

Neprečítaný príspevokod Rostro » 24 Jan 2015, 16:29

Jasné Paloi, moja chyba. Hagen som nahradil v hlasovaní Resunom. Dík za upozornenie. Keď už sme pri tom hlasovaní. Ja som neni zaťažený na žiadnu značku. Hľadám podľa toho čo konkrétne potrebujem a vyberiem zlatú strednú cestu.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Akú značku techniky do akvária preferujete?

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 24 Jan 2015, 18:22

JBL sa tam už nevošla, či zaslúži si iba kategórie iné ?
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Akú značku techniky do akvária preferujete?

Neprečítaný príspevokod Lucasco66 » 24 Jan 2015, 18:24

Ja akurat zacinam zariadovat 500l akvarium s cichlidami a zaujima ma ako budete hlasovat aby som si vybral tu najlepsiu znacku externeho filtra aj techniky...v obchode mi majitel ponuka JBL crystalprofi e1901 vraj je najlepsi...chovatelia co ich poznam pouzivaju aj Eheim znacku vraj je lepsia...tak neviem do coho investovat...chcem vykonny bezproblemovy a hlavne tichy externy filter...poradte dakujem..
Lucasco66
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 24 Jan 2015, 14:03

Re: Akú značku techniky do akvária preferujete?

Neprečítaný príspevokod Plzenaak » 24 Jan 2015, 18:53

Mám rád filtry od Eheimu. Fungují a skoro nejsou slyšet. Můj hodně oblíbený výrobek je vzduchovací motůrek Schego Optimal. Docela fajn je i led osvětlení Aquatlantis.
Obrázok užívateľa
Plzenaak
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: 10 Sep 2014, 10:41
Bydlisko: Plzeň

Re: Akú značku techniky do akvária preferujete?

Neprečítaný príspevokod Rostro » 24 Jan 2015, 19:17

Juraj1973 píše:JBL sa tam už nevošla, či zaslúži si iba kategórie iné ?


Už je tam, môžeš zahlasovať...vymenil som ju za DENNERLE. Pozícií na anketu je max. 10. Preto sa viac nevôjde a treba ich spomenúť v príspevku.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Akú značku techniky do akvária preferujete?

Neprečítaný príspevokod Aiven » 24 Jan 2015, 19:46

Mohlo by sa dať hlasovať za viac značiek
Obrázok užívateľa
Aiven
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 06 Sep 2014, 05:54
Bydlisko: Nitra

Re: Akú značku techniky do akvária preferujete?

Neprečítaný príspevokod simon » 24 Jan 2015, 20:17

Aiven píše:Mohlo by sa dať hlasovať za viac značiek

Ak si pozorne prečítaš predchádzajúci príspevok, tak - citujem: "pozícií na anketu je max. 10". Alebo sa mýlim?
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Akú značku techniky do akvária preferujete?

Neprečítaný príspevokod Rostro » 24 Jan 2015, 21:19

V systéme je prednastavených na 10. Dá sa nastaviť aj na viac, ale vzhľadom na to, že by to platilo na všetky ankety toto meniť nebudeme.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Ďalší

Späť na Dôležité oznámenia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron