Zbierka na fungovanie portálu

Novinky a dôlezité oznámenia na portáli CichlidKlub.sk nájdete v tejto sekcii

Zbierka na fungovanie portálu

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 31 Júl 2022, 08:24

Pozdravujem všetkých !!!

Ostal som v poslednom čase nejaký neaktívny (aj manželka sa sťažuje ) a aj z toho dôvodu som pozabudol, že bude treba v auguste uhradiť FA za služby webu. Klubová kasa vykazuje zostatok cca polovicu potrebnej sumy (viď. posledné vyúčtovanie) a preto vyhlasujem verejnú finančnú zbierku pre účely financovania prevádzky webovej stránky cichlidklub.sk .Neberte to prosím ako "havarijný" stav, faktúru uhradím v deň v splatnosti, aj keby sme ešte nemali na klubovom účte potrebnú sumu a verím, že sa to v priebehu nejakého času vyzbiera.


Príspevok je dobrovoľný, nie je stanovená jeho výška, každý v rámci svojich možností a presvedčenia. Každé euro poteší a pomôže. Priebežne sa budú darcovia zverejňovať aj s aktualizovaným finančným stavom.

svoje príspevky zasielajte na:

IBAN: SK32 1100 0000 0029 3415 6905 swift kód TATRSKBX.

do správy pre prijímateľa prosím uvádzať: CK (mezdera) a nick z portálu..

mená prispievateľov a aktualizácia zostatku na "klubovom účte" bude zverejňovaná raz za týždeň v tejto téme

ĎAKUJEME VOPRED VŠETKÝM PRISPIEVATEĽOM !!!
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Zbierka na fungovanie portálu

Neprečítaný príspevokod paloi » 31 Júl 2022, 08:47

Tak ma napadlo, to číslo účtu je stále to isté? Pýtam sa preto, keby chcel niekto zriadiť trvalý príkaz.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Zbierka na fungovanie portálu

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 31 Júl 2022, 09:17

paloi píše:Tak ma napadlo, to číslo účtu je stále to isté? Pýtam sa preto, keby chcel niekto zriadiť trvalý príkaz.


pekná myšlienka , áno, pokiaľ ma nezrazí auto,účet by mal byť stále ten istý
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Zbierka na fungovanie portálu

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 01 Aug 2022, 07:33

Cože???? Manželka už si toho všimnula taky, že nám nepíšeš a neposíláš žádný fotky? :D

No tak to budem muset vylepšit, to skóre našeho účtu. Ruším dětem tábory, manželce nové obklady do koupelny a nákup dřeva na zimu.
Priorita je zaplacený a funkční Cichlidklub a pár zlaťáků na alkohol aby zbylo .... :mrgreen:
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Zbierka na fungovanie portálu

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 02 Aug 2022, 18:10

Fúú, podla mňa Ti už na borovičku neostane a pivo bude iba "desítka" vzhľadom k tvojmu príspevku. A že finančná "krize" ... prdlajz, v ČR si užívajú nie recesiu ale renesanciu .. takže evidujem prvý príjem na účet CK od head-yho vo výške 40 eur, aktuálny zostatok na účte CK je 86,38 EUR

PS: .. ostatní sa prosím nezlaknite výšky príspevku, head-y je okrem člena aktuálne aj generálnym sponzorom tejto komunity a má svoj "merch" na zadnej strane klubového trička, ostatní vrámci svojich možností a presvedčenia , úplne rovnako budeme vďační za každý cent
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Zbierka na fungovanie portálu

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 02 Aug 2022, 21:19

Si kašpar :D
Zase ze mě nedělej samaritána.
Kdy se naposledy vybíralo? 2019? No tak těch 40 € není zase tak hrozný - já zase nic 2 roky nedám :mrgreen:
Jak stárnu, tak mému tělu a mozku stačí ke spokojenosti pořád menší množství chlastu a měkkých drog, takže na tom něco ušetřím.
A co rodina nevidí - to ji nebolí ;)

Prosím ty co mě neznají osobně, aby si o mě nemysleli, že jsem nějaká smažka a ochlasta, co trápí děti a manželku hladem! :twisted:
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Zbierka na fungovanie portálu

Neprečítaný príspevokod paloi » 03 Aug 2022, 05:16

head66y6 píše:
Prosím ty co mě neznají osobně, aby si o mě nemysleli, že jsem nějaká smažka a ochlasta, co trápí děti a manželku hladem! :twisted:


Tí, čo poznajú Headyho osobne, dobre vedia, že je to (akva) blázon, ako sa patrí. A máme ho za to radi.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Zbierka na fungovanie portálu

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 03 Aug 2022, 09:34

head66y6 píše:Si kašpar :D
Zase ze mě nedělej samaritána.
Kdy se naposledy vybíralo? 2019? No tak těch 40 € není zase tak hrozný - já zase nic 2 roky nedám :mrgreen:
Jak stárnu, tak mému tělu a mozku stačí ke spokojenosti pořád menší množství chlastu a měkkých drog, takže na tom něco ušetřím.
A co rodina nevidí - to ji nebolí ;)

Prosím ty co mě neznají osobně, aby si o mě nemysleli, že jsem nějaká smažka a ochlasta, co trápí děti a manželku hladem! :twisted:


v rámci srandy dúfam .. .. teda dúfam, že si to nebral nejako vážne .. a myslím si že všetci na fóre Ťa poznajú ako zanieteného akvaristu a super človeka ..
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Zbierka na fungovanie portálu

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 03 Aug 2022, 09:46

.. ja som momentálne v štádiu keď moje výdaje nejako moc prevyšujú moje prijmi tak prihadzujem dvacku , aktuálny zostatok na účte CK 106,38 EUR
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Zbierka na fungovanie portálu

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 04 Aug 2022, 15:01

Príjem na účet , Paloi 10 eur, aktuálny zostatok 116,38 Ďakujeme
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Ďalší

Späť na Dôležité oznámenia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron