!!! *** Zbierka na fungovanie portálu cichlidklub.sk *** !!!

Novinky a dôlezité oznámenia na portáli CichlidKlub.sk nájdete v tejto sekcii

!!! *** Zbierka na fungovanie portálu cichlidklub.sk *** !!!

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 24 Okt 2019, 08:24

Pozdravujem všetkých !!!

Máme síce nejaký slabý rok času, kým bude treba uhradiť poplatky za doménu a webhosting našej stránky, no klubová kasa zíva prázdnotou (nejaké drobné - viď. posledné vyúčtovanie) a okrem tejto situácie, plánujme "nahodiť" nový dizajn titulnej stránky, čo si vyžaduje tiež nejaké "doláre" a preto sme sa rozhodli už teraz vyhlásiť verejnú finančnú zbierku pre účely financovania prevádzky webovej stránky cichlidklub.sk a súvisiacich spomenutých aktivít.


Príspevok je dobrovoľný, nie je stanovená jeho výška, každý v rámci svojich možností a presvedčenia. Každé euro poteší a pomôže. Priebežne sa budú darcovia zverejňovať aj s aktualizovaným finančným stavom.

svoje príspevky zasielajte na:

IBAN: SK32 1100 0000 0029 3415 6905 swift kód TATRSKBX.

do správy pre prijímateľa prosím uvádzať: CK (mezdera) a nick z portálu..

mená prispievateľov a aktualizácia zostatku na "klubovom účte" bude zverejňovaná raz za týždeň v tejto téme

ĎAKUJEME VOPRED VŠETKÝM PRISPIEVATEĽOM !!!
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: !!! *** Zbierka na fungovanie portálu cichlidklub.sk ***

Neprečítaný príspevokod igor38 » 24 Okt 2019, 09:57

iba 3€,sorry som na podpore
Obrázok užívateľa
igor38
 
Príspevky: 324
Registrovaný: 15 Okt 2016, 16:25
Bydlisko: Galanta

Re: !!! *** Zbierka na fungovanie portálu cichlidklub.sk ***

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 24 Okt 2019, 11:29

igor38 píše:iba 3€,sorry som na podpore


Igi úplne v pohode, každé euro je dobré, ako sme písali, každý v rámci svojich možností aj pocitov, nikoho nebudem súdiť, škatuľkovať sa, nad nikým pohoršovať, budeme ozaj len úprimne vďačný za každý cent.. To jediné, bez toho aby musel niekto vysvetľovať, či ospravedlňovať niečo. ;) ..
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: !!! *** Zbierka na fungovanie portálu cichlidklub.sk ***

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 28 Okt 2019, 12:36

máme prvé príspevky

Maykovic 20,-
paloi ......... 20,-
ja ......... 30,-
igor38 .......... 3,-
stiff ........... 60,-
(zaplatil grafický návrh nového webu - zúčtované ako príjem a následne hneď ako výdaj)

aktuálny zostatok : 77,85 EUR

Ďakujeme !!
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: !!! *** Zbierka na fungovanie portálu cichlidklub.sk ***

Neprečítaný príspevokod miras90 » 28 Okt 2019, 12:42

Přemýšlím jak to udělat, protože nemám eurový účet a dávat těm židům 195kč za to,že to pošlu se mi nechce to to raději přispěji na web.
Tudíž kdyby někdo z ČR chtěl přispět a posílal by něco rád se připojím ;)
miras90
 
Príspevky: 909
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: !!! *** Zbierka na fungovanie portálu cichlidklub.sk ***

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 28 Okt 2019, 17:09

Taky se rád připojim. Ale nemám euroučet. Takze. Kluci z Česka přidejte se ke mě a mirasovi! Pošleme to společně.
Tomáš Kubík
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 18 Dec 2015, 09:00
Bydlisko: Znojmo

Re: !!! *** Zbierka na fungovanie portálu cichlidklub.sk ***

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 28 Okt 2019, 17:37

Já jsem v těchto věcech dinosaurus, nepoužívám int. bankovnictví, neplatím ani kartou v obchodech, natož pak mobilem ..... :mrgreen:
Ale myslím že to jde odsud i bez euroúčtu. Manželka to poslala jako už pokolikráté za mě. Má teda ale int. bankovnictví - což mi moje poradkyně v bance tvrdí má dnes už každý jenom já ne. Taky mi ta čúza řekla do xichtu že jsem relativně mladej člověk, tak nechápe proč se tomu tak bráním :D
Jde to zaplatit normálně z KB i jiných bank. Při odesílání ti to jako první možnost nabídne "expresní platba" a ta je za těch 195,- nebo kolik.
Ale jde tam vybrat něco jako platba do 4 pracovních dnů a je to bez dalších poplatků. Poslali jsme to v pátek ale neuvědomil jsem že v sobotu a v neděli to neodejde a taky že je tady dnes ještě státní svátek. Takže by prachy měli dorazit v průběhu tohoto týdne.
Platím si takhle přes manželku i třeba hadry z německých fanshopů, když chtějí prachy dopředu a vždy bez problémů ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: !!! *** Zbierka na fungovanie portálu cichlidklub.sk ***

Neprečítaný príspevokod blegon » 28 Okt 2019, 18:35

Škoda že jsem to nevěděl dříve.
Já to poslal už v pátek a těch 195kč mi to z účtu vezme (s tím jsem počítal, ale mohlo se to rozdělit mezi více lidí).
Prachy na SK posílám normálně přes internetový bankovnictví.
Té platby do 4 pracovních dnů bez poplatků jsem si ještě nevšiml a vždy přicházím o dvě kila, příště to tam snad někde najdu :D .
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: !!! *** Zbierka na fungovanie portálu cichlidklub.sk ***

Neprečítaný príspevokod Tomáš Kubík » 28 Okt 2019, 20:00

Super! Tak já taky pošlu ;)
Tomáš Kubík
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 18 Dec 2015, 09:00
Bydlisko: Znojmo

Re: !!! *** Zbierka na fungovanie portálu cichlidklub.sk ***

Neprečítaný príspevokod miras90 » 28 Okt 2019, 20:04

No tak to na to juknu protože mám též KB a vždy mi strhnou......
miras90
 
Príspevky: 909
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Ďalší

Späť na Dôležité oznámenia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron