choroby rýb - do akej sekcie zaradiť?

Všetko čo vás zaujíma o portáli CichlidKlub.sk, zmeny, informácie, nápady a pod.

choroby rýb - do akej sekcie zaradiť?

Neprečítaný príspevokod Rasto_2001 » 10 Sep 2014, 17:22

Ahojte (môj prví príspevok :-D )
kde môžem založiť novú tému s otázkou : zdravie a choroby rýb ?
Na pôvodnom portáli bola samostatná sekcia na to, tu som ju nevidel - alebo som zle pozeral ?
Či mám to rovno vložiť pod sekciu malawi cichlidy
ďaakujem
Obrázok užívateľa
Rasto_2001
 
Príspevky: 85
Registrovaný: 05 Sep 2014, 21:46

Re: choroby rýb

Neprečítaný príspevokod paloi » 10 Sep 2014, 19:18

Rasto_2001 píše:Ahojte (môj prví príspevok :-D )
kde môžem založiť novú tému s otázkou : zdravie a choroby rýb ?
Na pôvodnom portáli bola samostatná sekcia na to, tu som ju nevidel - alebo som zle pozeral ?
Či mám to rovno vložiť pod sekciu malawi cichlidy
ďaakujem


Rasto_2001, toto je tiež pôvodný portál, tak ako veľa ďalších. Myšlienky na jednotlivé sekcie boli rôzne. Podobne ako "choroby" dopadli aj "krmivá". Zatiaľ je to tak, ako píše Rostratus - choroby malawi treba zaradiť do malawi. Krmivo pre malawi - tiež treba zaradiť do malawi...

Otázne bude, kam zaradiť napr. otázku "Aké máte skúsenosti s krmivom Hikari?" Ale veď si poradíme/poradíte. Nejakú sekciu si treba vybrať, podľa najlepšieho vedomia. Možno časom sa doplnia nejaké sekcie alebo sa niečo zlúči. Myšlienka bola, aby to bolo hlavne prehľadné. Už teraz máme sekcií viac ako dosť.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: choroby rýb - do akej sekcie zaradiť?

Neprečítaný príspevokod Rasto_2001 » 10 Sep 2014, 21:45

skôr ide oto, ja mam Malawi a len občas sa kuknem napr. na Ameriku alebo inde,
tak sa skôr obávam toho, že ten čo mi bude vedieť poradiť, tým že nechová Malawi sa na to ani nepozrie a ty co chovajú Malawi to síce uvidia ale nebudú mi vedieť poradiť.
Nevadí vyskúšame uvidíme.
Obrázok užívateľa
Rasto_2001
 
Príspevky: 85
Registrovaný: 05 Sep 2014, 21:46


Späť na Otázky, odpovede a riešenie problémov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia