Galéria

Všetko čo vás zaujíma o portáli CichlidKlub.sk, zmeny, informácie, nápady a pod.

Galéria

Neprečítaný príspevokod ioopp » 29 Jún 2016, 20:37

Zdar, jak tady funguje ta galerie? Už nejakou dobu se tady ukazují satankovi ryby. .. zkoušel jsem udělat svoji galerii "ioopp", kam bych nacpal nějaké fotky, co chci doma smazat. Dal jsem tam jednu fotku, že co se bude dít. .. Napsalo mi to, že to musí schválit admim. Tak jsem pár dnu čekal, co se stane a nic...Tak jako že do té složky-galerie "ioopp" vlezu a zkusim to poopravit a napsalo mi to, že nemám oprávnění nebo něco takové :| tak jsem to celé smazal...
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Re: Galéria

Neprečítaný príspevokod paloi » 30 Jún 2016, 06:01

Zistíme, preveríme, keď bude chvíľa času. Nuž, ale ak musí schváliť admin, ktorého nemáme, tak túto možnosť asi nebude možné využívať :cry:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Galéria

Neprečítaný príspevokod ioopp » 30 Jún 2016, 06:59

paloi píše:Zistíme, preveríme, keď bude chvíľa času. Nuž, ale ak musí schváliť admin, ktorého nemáme, tak túto možnosť asi nebude možné využívať :cry:

díky ;) nijak na to určitě nespěchám...ono je možná chyba u mě a jen jsem to nějak blbě udělal
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Re: Galéria

Neprečítaný príspevokod paloi » 30 Jún 2016, 20:50

Tak ja sa dnes už na to nepozriem. Dal si mi zabrať s tým Astonotusom ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava


Späť na Otázky, odpovede a riešenie problémov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia