Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financie

Všetko čo vás zaujíma o portáli CichlidKlub.sk, zmeny, informácie, nápady a pod.

Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financie

Neprečítaný príspevokod Rostro » 22 Dec 2015, 17:54

Blíži sa ďalší rok 2016, tento krát som to vopred zaplatil z financíí, ktoré zostali z minulého roka 2015 t.j. 146 Eur.

Financie rok 2015: otazky-odpovede/cichlidklub-financie-2015-t566.html

Financie a platnosť hostingu + domény Cichlidklub.sk 2016:

Webhosting - cichlidklub.sk (02.01.2016 - 01.01.2017) €36.00EUR
Predĺženie domény - cichlidklub.sk - 1 Rok/y (31.08.2016 - 30.08.2017) €16.80EUR

Momentálne výdavky r.2016: 52,80 Eur

Celkom zostáva na účte klubu CK: 93,20 Eur

NOVÝ POKLADNÍK: Juraj1973 ( member/Juraj1973 ), od 7.1.2016 všetky financie má Juraj na starosti. ( dnes preposlané peniaze na jeho účet)

Týmto moja robota na rok 2016 končí. Dobrovoľne sa vzdávam funkcie administrátora. Za tie roky na CP a teraz na CK mi stačí. Budem stále na portáli, ale z mojej strany bude zodpovednosť za portál na 0. Už nechcem byť žiadny administrátor ani moderátor, ale radový člen portálu CichlidKlub.sk. Portál je zaplatený na celý kalendárny rok 2016 t.j. do 1.1.2017, celkovo doména až do 30.8.2017. Dovtedy treba nájsť za mňa náhradu ( neaký aktívny akva administrátor). Teda ak je vôbec záujem v portáli pokračovať. Portál je robený cez phpBB3 fórum, tak to musí byť človek, ktorý sa v tom vyzná. Taktiež sa musí nájsť človek - pokladník, ktorému odovzdám ( pošlem) zvyšné peniaze, ktoré zostali na účte CK. Čo bude ďalej nechám na vás. Mne už stačí.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod sumdir » 06 Jan 2016, 12:10

ahojte, s udivom citam tuto temu, skor som sa nedostal na net. a teraz ma skoro trafil infarkt :shock: tahali sme celesviatky,vcera som priyiel domov. az terazmam konecne volno. chalani, co s tytmto urobime? vie niektoovladat to php? Rostro od tohto prispevku sa takmer odmlcal, bude to koniec klubu :?: vobec tonikoho netrapi :?: ja sice nemozem robit administratora, ani to neviem, ani sem nechodim casto. ale nerad by som prisiel o vasu spolocnost :cry:
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Rostro » 06 Jan 2016, 19:57

Toto treba čím skôr doriešiť. Hľadá sa administrátor a pokladník.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 06 Jan 2016, 19:59

Nič sa neboj .. ono ho to ako toho hava to auto... .. a myslim, že koniec bude skorej sveta ako klubu... slúbili sme si vydržať

Odoslané z GT-I8190N pomocou Tapatalku
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Rostro » 06 Jan 2016, 21:06

Juraj chceš byť pokladník? Aquarista a Satan z pekla to odmietli už som sa pýtal. Len ti pošlem peniaze raz za rok zaplatíš hosting, poprípade iné výdavky. Všetko zapíšeš do témy a hotovo. Hmmm?
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 06 Jan 2016, 23:33

Podľa napísaného to má ešte rok času. Ak by to potom malo padnúť na tom že nemá kto zaplatiť hosting, tak s tým nemám problém a s radosťou to zaplatím aj zo svojho

Odoslané z GT-I8190N pomocou Tapatalku
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Rostro » 07 Jan 2016, 06:16

O to vôbec nejde, peniaze sú na účte, takže vydá určite aj na ďalší rok, len to treba niekomu preposlať na účet. Ja to nechcem mať u seba. Je tu okrem mňa ďalšie "vedenie" portálu, každému "záleží na portáli, ale nikto nechce mať zodpovednosť za chod portálu? Je tu x moderátorov : belial, nawi, stiff, satan z pekla, paloi. Patko226 čo tiež pomáhal. Nikto nič? Tak zase je to len o mne? Vy si budete písať a ja sa budem starať. Super tím je to. To isté ako pri CP. Poondiate peniaze nikto nechce mať u seba, tak o čom to je? Tu je vidieť ten skutočný záujem.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 07 Jan 2016, 08:49

Fuuu to som ozaj nevedel, že je také náročné mať u seba peniaze. Pošli mi prosím inštrukcie čo kedy ako treba hradiť, s kým komunikovať v prípade výpadku a pod. Ja ti pošlem číslo účtu. Nevedel som, že Ťa to tak zaťažuje a spôsobuje až traumu, myslel som, že Ťa to baví, teší a napĺňa

Odoslané z GT-I8190N pomocou Tapatalku
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Rostro » 07 Jan 2016, 08:58

Ok pošli cez SS číslo účtu dnes ti prevediem peniaze o pošlem inštrukcie + kontaktný email.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Cichlidklub.sk – 2016 fungovanie, administrácia, financi

Neprečítaný príspevokod Rostro » 07 Jan 2016, 12:51

Na pozíciu administrátora som oslovil Nawi-ho. Keďže je admin na FB skupine o cichlidách, možno bude chcieť byť aj tu. Inak už pomôcť neviem
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Ďalší

Späť na Otázky, odpovede a riešenie problémov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron