Pravidlá fóra - prosím rešpektujte ich

Všetko čo vás zaujíma o portáli CichlidKlub.sk, zmeny, informácie, nápady a pod.

Pravidlá fóra - prosím rešpektujte ich

Neprečítaný príspevokod Rostro » 03 Sep 2014, 19:13

Na portál CichlidKlub.sk dohliada administrátor a moderátori portálu CichlidKlub.sk a platia tu nižšie uvedené pravidlá, ktoré treba rešpektovať. Porušenie pravidiel môže mať za následok odstránenie príspevku alebo celej témy, zablokovanie účtu, zablokovanie IP adresy či rozsah. Obsah týchto stránok vrátane textov, dizajnu, grafiky, vyobrazenia a usporiadania je chránený autorským právom. Prevádzkovateľ portálu CichlidKlub.sk nezodpovedá za obsah diskusných príspevkov, ktoré sú vyjadrením názorov diskutérov, nie prevádzkovateľa samotného. V záujme udržať diskusiu v rámci slušnosti a vecnosti si prevádzkovateľ webovej stránky CichlidKlub.sk vyhradzuje právo mazať a upravovať nevhodné príspevky. Tím, ktorí sa momentálne stará o chod portálu nájdete priamo tu.
1. Registrácia

1.1 Svojou registráciou potvrdzujete, že budete konať podľa všetkých existujúcich pravidiel fóra (ak sú aj iné) a platných zákonov SR.
1.2 Členstvo na tomto fóre je bezplatné a na to nezabúdajte. Námietky na členstvo, alebo pravidlá budú ignorované.
1.3 Pokiaľ chcete zmeniť svoj názov účtu (nick), tak napíšte niektorému z administrátorov.

2. Užívatelia

2.1 Každý člen je povinný sledovať a brať na vedomie informácie v tejto kategórií a má povinnosť prečítať si a dodržiavať pravidlá fóra .
2.2 Konto je možné zmazať iba s nulovým počtom príspevkov, inak je možná len deaktivácia konta.
2.3 Užívatelia nesmú vytvárať, alebo organizovať súťaže bez súhlasu administrátora.
2.4 Zakázané je akékoľvek urážanie, osočovanie, rasistické narážky, rasistické a vulgárne vyjadrovanie, vtipkovanie s tematikou postihnutia, sexuálnej orientácie, náboženstva alebo rasovej diskriminácie, ďalej hanobenie národa, rasy alebo etnickej skupiny a akákoľvek národná, rasová alebo náboženská nenávisť, ktorá predstavuje podnecovanie k diskriminácií, nepriateľstvu alebo násiliu, musí byť zakázaná zákonom a bude znamenať vylúčenie z fóra.

3. Zakladanie tém a prispievanie

3.1 Skôr ako položíte otázku, použite na fóre: vyhľadávanie a pozrite sa taktiež do FAQ
3.2 Ak ste nič nenašli a idete zakladať tému, tak použite vhodný predmet príspevku.
3.3 Témy, ktoré založíte pomenúvajte čo najpresnejšie, urýchlite tým aj odpoveď na ne. Témy typu "Hľadáám", "Pomóóc" a pod. budú premenované, alebo zmazané administrátorom a moderátormi. Témy nezakladajte duplicitne vo viacerých kategóriách.
3.4 Nové témy podľa možností vkladajte do správnych kategórii. Pokiaľ téma nebude vo vhodnej kategórií, bude bez upozornenia presunutá do správnej kategórie alebo bude zmazaná. Ak sa bude situácia u daného užívateľa opakovať, môže byť jeho účet zablokovaný.
3.5 Nesnažte sa odpoveď vynútiť napr. opakovaným zakladaním témy, alebo neustálym prispievaním každých x hodín. Žiaľ, niekedy ani tí najpovolanejší nevedia odpoveď.
3.6 Nedivte sa, ak vám nik neodpovedá na váš problém, ktorý je položený nezrozumiteľne a nepresne. Snažte sa svoj problém presne, jasne a stručne popísať. Špecifikujte čo najviac svoj problém, napíšte čo najviac prvotných informácií ako napríklad: veľkosť a rozmery akvária, filtrácia, ohrev, osadenstvo a všetko čo sa týka danej otázky.
3.7 Ak vytvoríte novú tému, ale vložíte príspevok a namiesto vášho textu sa objaví: ( cenzúrovaný text), nepokúšajte sa to znovu napísať. Robí to automaticky. Niektoré slová v diskusnom fóre sú cenzurované.
3.8 Nesnažte sa písať témy, alebo príspevky veľkými písmenami.
3.9 Tému neoznačujte ako "Dôležitú", alebo "Oznámenie" pokiaľ sa nejedná o niečo naozaj dôležité. Dôležitú tému poväčšine zakladá len administrátor fóra, tak aby upozornil na najdôležitejšie udalosti na portáli.
3.10 Zbytočne nespamujte ! Za spam sa považuje správa, ktorá nemá vecný význam. To sú spravy typu jj, áno a podobne. Taktiež sa medzi spam zaraďuje aj príspevok obsahujúci čisto slovo ďakujem, alebo iba smajlík.
3.11 Ak chcete požiadať o reklamu na fóre, či už o výmennú reklamu alebo platenú, kontaktujte administrátora.
3.12 V podpise sú zakázané akékoľvek formy reklamy, či už v obrázku alebo texte bez predošlého súhlasu administrátora.
3.13 Vkladanie príspevkov a do diskusného fóra CichlidKlub.sk je dobrovoľné. Svojou registráciou súhlasíte s tým, že sa každý vložený príspevok do diskusného fóra stáva nehmotným majetkom portálu CichlidKlub.sk. V prípade, že sa rozhodnete natrvalo odísť z portálu a budete chcieť zrušiť váš osobný profil, bude po dohode s administrátorom deaktivovaný, ale vaše vložené príspevky zostanú v diskusnom fóre! Svojím zmazaním príspevkov hrubo porušíte pravidlá fóra a úmyselne poškodíte diskusné fórum chýbajúcimi príspevkami, ktoré nebudú mať do budúcna zmyseľ vo vytvorených témach ( v prípade vášho úmyselného vymazania si ich znovu z databázy aktivujeme). Po dohode s administrátorom vám z prípadných príspevkov, kde máte osobné údaje, tieto údaje vymaže.

Administrátor si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel bez upozornenia! Pravidlá sa môžu časom vyvíjať a na zmene pravidiel sa môžu podieľať aj členovia (užívatelia) portálu CichliKlub.sk.

Za akceptovanie týchto pravidiel vám vopred ďakujeme.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 803
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Späť na Otázky, odpovede a riešenie problémov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron