Levamisole

Všetko čo vás zaujíma o portáli CichlidKlub.sk, zmeny, informácie, nápady a pod.

Levamisole

Neprečítaný príspevokod kvietik » 30 Jún 2019, 22:42

Máte niekto skusenosti s týmto liečivom? Ja som ho objednával z Holandska(po tom čo som neuspešne liečil hlístice či bičikovce rôznými inými liečivami) a trvalo mu mesiac kým došlo( už som mal v pláne riešiť nech mi vrátia peniaze :evil: , ale nakoniec došlo) No medzitým som zistil, že moje ryby netrpia parazitmi , ale bakterialnym onemocnením.
Prílohy
20190630_223120.jpg
20190630_223120.jpg (43.26 KiB) Zobrazené 5304 krát
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Levamisole

Neprečítaný príspevokod stiff » 02 Júl 2019, 05:40

Cisty levamizol pouzivam bezne. Tu sa to neda zohnat, mam to len cez kolegu... Zabera spolahlivo na capillarie, hlistice a parazity tohto typu. Pri diskusoch neocenitelne liecivo. Jedine negativum je, ze ked to das do zradla, ryby to nechcu zrat, asi je to horke alebo nejako inak odpudzujuce. Pri am. cichlidach to neplati, tie pozeru vsetko :mrgreen:
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Levamisole

Neprečítaný príspevokod kvietik » 02 Júl 2019, 18:25

Ja som doteraz používal na hlistice flubendazol,občas aj ako prevenciu, keď som dlhšie krmil živými nitienkami napríklad.Každopadne je fajn, že to mám doma v zásobe keby niečo a dobre vedieť, že sa to dà objednať z toho Holandska síce im to trocha trva, ale na druhú stranu je to bez poštovného. ;)
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Levamisole

Neprečítaný príspevokod stiff » 02 Júl 2019, 20:54

Flubendazol v akej forme? Praskovy flubenol pre prasata(?), ten uz bol teraz (teda pred par rokmi) nedostupny. A vo vode nerozpustny, cize nezaberal, v com si to rozpustal? Cisty flubendazol tazko zohnatelny, vo vode taktiez nerozpustny...
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Levamisole

Neprečítaný príspevokod kvietik » 02 Júl 2019, 21:36

Tento http://wormerplus.co.uk Hej dostupnosť ťažká, z Anglicka , kamoš cez ďalšieho kamoša to kupoval. Ale zistil som, že niečo podobné ma aj eshop, odkiaľ som bral levamisol.
Obrázok užívateľa
kvietik
 
Príspevky: 1865
Registrovaný: 06 Sep 2014, 11:13
Bydlisko: Bardejov

Re: Levamisole

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 03 Júl 2019, 21:39

stiff píše:Flubendazol v akej forme? Praskovy flubenol pre prasata(?), ten uz bol teraz (teda pred par rokmi) nedostupny. A vo vode nerozpustny, cize nezaberal, v com si to rozpustal? Cisty flubendazol tazko zohnatelny, vo vode taktiez nerozpustny...
to teraz trošku dovysvetľuj prosím.. to chceš povedať že čo mám doma, čo bol pre prasatá, mi je na nič alebo ? ..niečo sa mi marí že ty si mi hovoril niečo o jeho dávkovaní, na špičku nožíka do pohára a potom do akva.. či krmivo do toho.. už si to nepamätám.. no vydrankal som deci prášku od môjho veterinára, tak si chcem ozrejmiť či a akú to má pre mňa vôbec cenu že to mám
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Levamisole

Neprečítaný príspevokod stiff » 04 Júl 2019, 09:05

Recept ze flubenol (pre prasata) na spicku noza na 300l mi poradil tusim Mlynaŕ na CCK pred x rokmi...

Potom prisli discusy a ich vecny boj s parazitmi. Clovek sa do tejto problematiky musel ponorit hodne hlbsie... A skusenejsi poradili, ze flubenol nic, ze vo vode sa to nerozpusta, snad do zradla. Alebo potom rozpustit v potravinarskom acetone. Tak s tymto som chvilku pracoval. Potom som sa dostal k americkemu granulovanemu flubendazolu a k tomu som ziskal aj specialne rozpustadlo ( foto v prilohe). Takze tak.
Prílohy
IMG_20190704_090626.jpg
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné


Späť na Otázky, odpovede a riešenie problémov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron