Cichlidklub - účtovná uzávierka 2017

Všetko čo vás zaujíma o portáli CichlidKlub.sk, zmeny, informácie, nápady a pod.

Cichlidklub - účtovná uzávierka 2017

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 27 Dec 2017, 22:27

Pozdravujem všetkých klubákov a klubáčky. Čas letí ako voda a zasa sme o rok starší, ale aj niečo pozitívne, asi aj skúsenejší. Verím, že aj s prispením tohto portálu a tejto komunity zdravo strelených a zanietených akvaristov. Chcel by som poďakovať všetkým prispievateľom, ktorí dokázali pomôcť, poradiť a či len podeliť sa so svojou radosťou, ale aj tým, ktorí len navštívili tieto stránky a dokázali sa sem vrátiť. Keď chceme trochu napredovať a byť úspešnejší, nebolo by na škodu zvýšiť svoju aktivitu, ale samozrejme, v rámci svojich možností a nenásilne. Aj ja si trošku sypnem popol na hlavu, lebo tiež som nebol v poslednom roku vzorný príklad aktivistu.

Čo sa týka administratívnej a finančnej situácie, v roku 2017 sme (som) museli poriešiť preregistrovanie hostingu a domény na mňa, nakoľko Rostro už vôbec nechcel mať na starosti správu, resp. ani figurovať v administratíve a vo vlastníctve domény. Toto sme nejako zvládli, aj vďaka ústretovosti samotného Rostra. Finančnú situáciu sme stabilizovali ešte koncom minulého, resp. začiatkom tohto roku, klubovými príspevkami jednotlivých členov, kde sme sa dostali na hodnotu zostatku 181,29 EUR. Z uvedeného dôvodu nebol problém uhradiť aj poplatok za profihosting a doménu na rok 2018 v hodnote 88,19 EUR a momentálny zostatok 93,10 EUR nám dáva istotu financovania hostingu a domény aj na rok 2019, a preto by som prípadné dofinancovanie chodu portálu nechal až na rok 2019, kedy zase pripravím nejakú výzvu a pokyny pre zbierku členov.

Na záver roku 2017 by som chcel ešte raz poďakovať všetkým členom aj len za takú drobnosť, že sú a do ďalšieho roku Vám všetkým zaželať veľa zdravia, lásky, porozumenia, tolerancie, pochopenia jeden druhého a úspechov v pracovnom a rodinnom živote, ako aj radosti v tom našom úžasnom "koníčku" a vášni.

Nech nám to pláva, priatelia !
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidklub - účtovná uzávierka 2017

Neprečítaný príspevokod paloi » 28 Dec 2017, 11:12

Juŕaj1973, vďaka za správu.

Akurát si mi spôsobil malý problém. Do čoho teraz vrazím tých pripravených 10 €? :shock:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Cichlidklub - účtovná uzávierka 2017

Neprečítaný príspevokod Danny » 28 Dec 2017, 15:19

Pripajam sa aj ja.Vdaka za spravu a vedenie skveleho portálu.Vela zdaru do noveho roku všetkým ;)
Angels,daemons and geos
Obrázok užívateľa
Danny
 
Príspevky: 508
Registrovaný: 25 Jan 2016, 22:58
Bydlisko: Bratislava

Re: Cichlidklub - účtovná uzávierka 2017

Neprečítaný príspevokod Saty » 28 Dec 2017, 15:45

To je super jako občasný přispěvatel jsem rád, že máme portál kde se můžem podělit a poradit s podobně smýšlejícími " pacienty" tohoto krásného koníčku ;) .
Hezký vstup do Novýho roku všem.
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Re: Cichlidklub - účtovná uzávierka 2017

Neprečítaný príspevokod miras90 » 29 Dec 2017, 13:34

Též děkuji za skvělé stránky věnované tomuto nádhernému koníčku, který se pro mnohé stal závislostí. Moc rád se pokochám nádržemi členů a nádhernými rybymi. Všem v novem roce jen to nejlepší a ať to plave ;)
miras90
 
Príspevky: 909
Registrovaný: 31 Jan 2017, 12:42

Re: Cichlidklub - účtovná uzávierka 2017

Neprečítaný príspevokod huhu » 30 Dec 2017, 22:09

paloi píše:Juŕaj1973, vďaka za správu.

Akurát si mi spôsobil malý problém. Do čoho teraz vrazím tých pripravených 10 €? :shock:

Paloiko, tvojich 10, mojich 10... to uz nam aj na pivko vyda :D
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce


Späť na Otázky, odpovede a riešenie problémov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia