Karel Klepešta - gigaexotic.eu

.. slúži na prezentáciu internetových obchodov s ponukou cichlíd a akvaristických produktov a príslušenstva (očakávame dobrovoľný príspevok s vyššou finančnou hodnotou ;-) )

Re: Karel Klepešta - gigaexotic.eu

Neprečítaný príspevokod paloi » 31 Aug 2019, 09:35

Včera som bol v Gigaexotic, návšteva vopred dohodnutá, všetko prebehlo ako malo. Chovňa malá, ešte dvaja sa tam ako-tak zmestia, ale ak by tam prišla delegácia z CK, koniec sveta 8-) Ale pán Klepešta pripravuje niečo väčšie, len nechcel prezradiť :(

Mal som doviezť na Slovensko Caquetaia myersi (prosba od kamaráta, ale tiež som nad nimi premýšľal), no ale nakoniec neboli. Inak stav zodpovedal informácii na internetovej stránke, všetko ostatné, čo som si zo skladových zásob pamätal, v akváriách aj bolo.

Len tak medzi rečou - ešte aj darček som dostal - sáčik krmiva pre cichlidy, vraj to dáva zákazníkom. Neviem, či od nejakej sumy nákupu alebo za osobnú návštevu...ale to je jedno, lebo ja som splnil obe podmienky :mrgreen:

A pre partiu, čo sme boli u neho ešte v starých priestoroch (Hrochúv Týnec?), hádam 10-ti, na 3 autách (1x ČR, 2x SK), asi 6-7 rokov dozadu - len taký malý odkaz - on si na to tiež pamätá. No neviem, či sa nám ešte niekedy podarí niečo také zorganizovať. To boli časy, keď ešte bolo veľa takých, čo boli ochotní zdvihnúť zadok a vycestovať aspoň za hranicu okresu. Takých je stále menej :(

Na záver jedna fotka. Neidentifikovateľný sumec, podľa mňa Sperata aor, len škvrnu na tukovej plutve nemá takú výraznú. Nič podobnejšie som neobjavil. Nemá to náhodou niekto doma? Že by vedel presný názov?
Prílohy
gigaexotic.jpg
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Karel Klepešta - gigaexotic.eu

Neprečítaný príspevokod blegon » 31 Aug 2019, 12:22

Neprodává Karel toho sumce pod názvem Calophysus macropterus ?
Koupil jsi ho nebo ne? :D .
Ondra
Obrázok užívateľa
blegon
 
Príspevky: 2207
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:21
Bydlisko: Přelouč

Re: Karel Klepešta - gigaexotic.eu

Neprečítaný príspevokod paloi » 31 Aug 2019, 14:10

Keby to bol Calophysus macropterus, tak sa nepýtam, či to niekto pozná. Ten sumec na fotke určite Calophysus nie je. A kúpiť ho pôjdem, až keď budem vedieť, aký druh to je.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava


Späť na E-shopy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť