Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Diskusia o všetkom čo nespadá do "cichlid" tématiky

Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod stiff » 30 Jún 2019, 20:40

Ahoj stare paky! Je tu este vobec niekto, kto si pamata cichlidportal.sk? Nase zaciatky... Cca 2009? Alebo dokonca "thecichlid.com" este pred tym?
Prílohy
IMG_20190630_183306.jpg
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 30 Jún 2019, 21:10

:D

Cichlidportal.sk sakra že jo.
Zrovna celkem nedávno mě google na téma ohledně chovatelů cichlid odkázal na CP a na nějaké staré téma kde se několik lidí ostře hádá .... :mrgreen:
Musel jsem se znovu po dlouhé době přihlásit a pak jsem přelouskal celé dlouhatánské téma znovu , stránku po stránce i když jsem to před lety už četl.
Tak jsem se teď podíval a zjistil jsem že za měsíc mám výročí i když jsem tam byl jeliman - registrace na CP 31.Júl 2011

Thecichlid.com jsem zaregistroval pouze krátce, potom to zdá se mi nějak skončilo kvůli pár lidem ne?
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod paloi » 01 Júl 2019, 05:15

Na CP bývalo živo. Pamätám. A to nie som ani stará, ani páka :D

Ale Stiff asi nezaložil túto tému len tak ;) Niečo za tým bude 8-)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod stiff » 01 Júl 2019, 05:32

Prílohy
Screenshot_20190701_063119_com.facebook.katana.jpg
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod stiff » 23 Okt 2020, 20:11

:roll: :D :mrgreen: :shock: :o :) ;) :evil: :twisted: :evil: :D

Ahoy
Prílohy
IMG_20201023_210644.jpg
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 25 Okt 2020, 15:36

Neviem síce čo chcel Štefan predchádzajúcim príspevkom povedať, ale mne pripomenul túto „tému“ a bol to aspoň pre mňa impulz vyjadriť sa a vydať so seba niečo, čo v sebe dusím už niečo vyše pol roka a možno sa mi aspoň trochu uľaví. V období, keď Štefan vyhlásil návrat k aktivite svojho pôsobenia na CK a predstavil svoj „plán obnovy“ ( viac tu http://cichlidklub.sk/f/mimo-temy/nove-forum-t3-100.html#p28471 ) tak okrem iného zaktívnil ako svoju komunikáciu so mnou a podarilo sa mu naštartovať nadšenie a aktivitu aj u mňa . (mimochodom, teraz už pomaly rok so mnou nekomunikuje pre istotu vôbec) V tom období ma to fakt chytilo a pustil som sa do veľa vecí , bezhlavo divoko , no v dobrej viere, úprimne a s veľkým zanietením. V tomto období ma mimo iného aj nahovoril, na znovuzískanie dosahu na náš kedysi pôvodný, veľa ľuďom známy portál - cichlidárske fórum cichlidportal.sk . Štýlom, že na tom sa nič nedeje, nikto tam nechodí, nový „vlastník“ už stráca o neho záujem a bol by ten vhodný čas dostať sa znovu k jeho správe a prípadne aj zamedziť zaniknutiu tohto fóra a strate množstva cenných informácií, tém, materiálov, fotiek a že najlepšie bude, aby som ja oslovil majiteľa, lebo som tej najvhodnejší kandidát na to aby sa to podarilo. Tak som sa , ako sa hovorí nechal nablázniť a oslovil som ho. Samozrejme s nikým s cichlidklubu sme danú skutočnosť nekonzultovali a konali sme (no v podstate som konal sám) na vlastnú päsť . Ako Štefan mi síce hovorili, že potom to odprezentujeme na fóre, spraví sa zbierka a tak., že aby som sa nebál. Tak som vyjednal, podľa Štefana za výbornú cenu, odkúpenie domény a webhostingu s celou databázou za 150 eur. To som si myslel že bude na dlhú dobu koniec investíciám, no hneď po prevode mi prišla FA na webhosting na ďalší rok 56,02 eur a mesiac ďalšia FA na 18,79 za navýšenie priestoru (stránka prekročila 40GB) no a tento rok som platil hosting 63,36 a okrem toho asi 10 eur za doménu . Takže cakum prásk mi tam lieta už vyše roka nejakých plus mínu 250 eur. (žena by ma zabila, keby to vedela) Úprimne, keďže som si fakt uvedomil, že toto všetko som robil sám, bez konzultácie, či oznámenia resp. odsúhlasenia vedenia CK, tak vôbec nevidím dôvod ani správne pýtať na to klubové peniaze (možno na rozdiel od Stiffa), lebo sú to peniaze všetkých členov a potrebujeme ich na chod a údržbu nášho fungujúceho fóra a spätne tento môj počin hodnotím ako nepremyslený ťah a vlastne neviem na čo to bolo dobré. Možno som si aj trochu naivne myslel, že bude technicky jednoduché zlúčiť dané databázy pod jednu a platiť jeden poplatok, no to asi nie je technicky možné . (jediné čo sa podarilo je asi toto https://www.cichlidportal.sk/viewtopic.php?f=123&t=3140 resp. Na základe uvedeného ponúknem danú doménu aj s obsahom na odkúpenie, no ak sa do 30.5. 21 nepodarí odpredať , predĺženie hostingu už nezaplatím. Hovorím, je to situácia do ktorej som sa dostal sám, ako sa hovorí, sú to moje sračky, ale aspoň to už nedusím len v sebe.
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod stiff » 26 Okt 2020, 13:27

Caff Ďuri. Pocuj, mrzi ma, ze to takto nejako zamrzlo... Ostal si v tom sam, ja ani neviem co sa vlastne udialo. Ked nad tym teraz rozmyslam, nastal nejaky utlm, ja ani neviem preco vlastne.

Tu zbierku na CP sme nevyhlasili, nic sme s nikym nekonzultovali, resp. minimalne. Bolo to v plane, ale nakoniec k tomu nedoslo. Dovodov bude asi viacero, jednym z nich urcite bude COVID a zmeny priorit s tym suvisiace.

Rad by som zjednal napravu a teda vyplatil naklady, suvisiace s CP. Bol by som nerad, keby CP skoncilo.

Dakujem Ti, ze si sa ozval a celu vec pripomenul. Chodim tu pomenej, preto reagujem hned, ako som to precital. Naozaj ma to mrzi. Verim, ze sa to da este napravit.

;)
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 26 Okt 2020, 21:17

v pohode.. OK, som rád, že si sa ozval.. vďaka .. máme ešte pol roka s tým niečo spraviť .. tak sa hádam nejako spojíme, odkomunikujeme to a zladíme k obojstrannej spokojnosti, už mimo CK
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod paloi » 27 Okt 2020, 16:52

A je problém to uhradiť? Treba zbierku? Juraj, ako pokladník ju predsa môžeš vyhlásiť. Ak sa suma nenazbiera, necháš to zhasnúť, ak sa nazbiera, zaplatíš na ďalší rok. Akurát každý uvedie - je to na "CP" alebo na "CK". Určite sa nájdu aj takí, čo budú chcieť, aby tie informácie z CP zostali zachované.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Cichlidportal - kto si este pamätá!?

Neprečítaný príspevokod Saty » 27 Okt 2020, 21:42

Tak to je nepříjemná situace, ale pokud by se vyhlásila sbírka tak se určitě najde dost přispěvatelů.
Osobně jsem nikdy na cichlidportal ani nezabrousil, tak moc nevím o co jsem přišel ;) .
Možná to není přímo do tohoto tématu, ale zkoušel jsem se tam dnes registrovat ať si můžu pročíst tamní témata, ale stále čekám na potvrzovací mail. Nevíte jak to tam funguje, případně jestli to ještě vůbec funguje?
Obrázok užívateľa
Saty
 
Príspevky: 615
Registrovaný: 03 Máj 2016, 20:57

Ďalší

Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť