Pterygoplichthys gibbiceps

Diskusia o rybách, chovaných spolu s cichlidami

Pterygoplichthys gibbiceps

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 26 Sep 2014, 14:33

toto bol môj fešáčik musel opustiť nádrž lebo bol priečny ako tučne mäso a tie metrové liany čo púšťal zo zadu ma hrozne otravovali

gibak.JPG
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Pterygoplichthys gibbiceps

Neprečítaný príspevokod simon » 26 Sep 2014, 19:44

Aj ja som mal Gibiho. Tiež je už preč. Káble neboli, lebo ich pravdepodobne zneškodnili vežovky. Nebol až takýto veľký, ale povyrástol a mal som dojem, že by potreboval väčší domov.
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Pterygoplichthys gibbiceps

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 26 Sep 2014, 19:52

simon píše:Aj ja som mal Gibiho. Tiež je už preč. Káble neboli, lebo ich pravdepodobne zneškodnili vežovky. Nebol až takýto veľký, ale povyrástol a mal som dojem, že by potreboval väčší domov.

ja mam aj vežovky ale káble boli naťahane cez korene to by museli byt tie vežovky ako artisti čo chodia po lane :D
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Pterygoplichthys gibbiceps

Neprečítaný príspevokod simon » 26 Sep 2014, 19:56

satan z pekla píše:
simon píše:Aj ja som mal Gibiho. Tiež je už preč. Káble neboli, lebo ich pravdepodobne zneškodnili vežovky. Nebol až takýto veľký, ale povyrástol a mal som dojem, že by potreboval väčší domov.

ja mam aj vežovky ale káble boli naťahane cez korene to by museli byt tie vežovky ako artisti čo chodia po lane :D

Mal si si ich vycvičiť!!
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Pterygoplichthys gibbiceps

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 26 Sep 2014, 20:17

simon píše:
satan z pekla píše:
simon píše:Aj ja som mal Gibiho. Tiež je už preč. Káble neboli, lebo ich pravdepodobne zneškodnili vežovky. Nebol až takýto veľký, ale povyrástol a mal som dojem, že by potreboval väčší domov.

ja mam aj vežovky ale káble boli naťahane cez korene to by museli byt tie vežovky ako artisti čo chodia po lane :D

Mal si si ich vycvičiť!!

dlhé dni a večere som s nimi trénoval ťahal som ich na šnúrke na tie hovna no proste nechceli na ne liezť :(
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Pterygoplichthys gibbiceps

Neprečítaný príspevokod paloi » 27 Sep 2014, 06:49

toto je môj gibino :?
Prílohy
gibino.jpg
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Pterygoplichthys gibbiceps

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 27 Sep 2014, 11:02

krásavec :D
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Pterygoplichthys gibbiceps

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 15 Jan 2015, 21:05

Ahoy , přidám taky jednu fotku k týhle potvoře . Mám ho šestým rokem , od cca 8cm prcka . Momentálně má cca 33 - 35 cm . Občas má výkyvy nálady jako starej dědek a pronásleduje ryby a honí je . Neublíží ale vyleká je . Poslední dobou je protivnej jak Zeman , o těch metrovejch hovnech už tady psal myslím satan . Chci ho dát kvůli nájezdům na ryby pryč ale mladší dcera si ho oblíbila a můj fotr taky . Chodí se na něj s holkou dívat a říkají mu "fosilie" :D a kérujou do mě ať si ho nechám .... ale stejně jednou půjde ;)
Jedna fotka a jedno videiko - to když se snažil při krmení narvat si do xichtu zmrazenou rybičku která patřila Peteniím .
Video o ničem , mobilem a na 65cm vzdálenou zadní stěnu nádrže :roll: Ale ten kabel za ním tam povlává parádně ...

https://www.youtube.com/watch?v=j1aLjrOzUZc
Prílohy
Gib. 1.jpg
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Pterygoplichthys gibbiceps

Neprečítaný príspevokod paloi » 16 Jan 2015, 11:24

Heady, skvelý popis celej situácie. To video som len tak prebehol, ale videl som, ako si gibino ťahá za sebou nejaké horolezecké lano ;)

Ale vidieť, že skvelé kŕmenie = skvelá konzistenia toho, čo vylieza na opačnom konci :D
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Pterygoplichthys gibbiceps

Neprečítaný príspevokod smirnoff » 16 Jan 2015, 18:40

Toto je môj gibi, necelých 45 cm:
Prílohy
gibi01.jpg
gibi02.jpg
gibi03.jpg
Obrázok užívateľa
smirnoff
 
Príspevky: 186
Obrázky: 0
Registrovaný: 08 Sep 2014, 09:19
Bydlisko: Detva

Ďalší

Späť na Arowany, sumce, raje a iné

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia