700l Akva

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

700l Akva

Neprečítaný príspevokod SimonL » 13 Feb 2020, 20:22

Názov nádrže: 700l akva
Založenie nádrže: ??? Majitelia uz zalozeneho akvaria sme sa stali 1.1.2019
Rozmery nádrže (d x v x h): 1300 x 650 x 950
Hrúbka skla: 12mm
Objem nádrže : 700l
Dekorácia v nádrži: koren, kamene a piesok. Po bokoch su zrkadla
Filtrácia nádrže: Fluval FX6
Osvetlenie nádrže: ATMAN AT-90A a AT-70A, ziarivky jedna so zltym svetlom a druha s modrym.
Ohrievanie nádrže: ostal jeden ktory bol funkcny, znacku neviem a nevidim
Stojan pod nádržou: Zelezna konstrukcia zakotvena v muroch.
Kryt nádrže: Toto musime este stale doriesit
Rastliny v nádrži: Nie su
Ryby v nádrži: 2 samce bledomodre s oranzovou chrbtovou plutvou, 2 bordove (fialove, hnede) samicky, jedna rybka je modra s bledsimi pasikmi, 3 male co prezili z vyterov uz v nasej starostlivosti a ostatnych 14 rybiciek je zltej farby s ciernymi pasikmi. Ake druhy a z ktorej oblasti rybicky su vobec netusime, a nik nam to ani nepovedal. A este sa nam v kmeni skryva cca 15 cm prisavnik (nasa Lochneska priserka, kedze sme ho prvy krat zazreli az po mesiaci byvania)
Kŕmenie rýb: Rucne (od oka) Vipan zakladne krmivo pre okrasne ryby, obcas Sera Granured a Granugreen.
Výmena vody: Raz mesacne viac ako 50% vody.
Prílohy
IMG_5330.jpg
IMG_5329.jpg
IMG_5328.jpg
IMG_5326.jpg
SimonL
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 13 Feb 2020, 19:01
Bydlisko: Žilina

Re: 700l Akva

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 13 Feb 2020, 20:58

Ahoj.. a vitaj ešte raz aj tu !! tak super si to zvládla (dúfam že môžem tykať a budem mať odpustené (aj tu aj na FB) tak ako som spomínal , parádny bonus.. prípadne ešte vymysli názov a upravíme a kolegovia "afrikánci" identifikujú názvy rýb
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: 700l Akva

Neprečítaný príspevokod SimonL » 18 Feb 2020, 15:20

Vdaka za privitanie :-) a tykanie je v pohode. Aky nazov mas na mysli? Som asi uplne nemozna, ale upravit nazov a popis k mojmu akvarku neviem ako spravit. Nikde som nenasla ikonku na upravu toho co tam mam popisane. Z prezretia si niektorych nadrzi co su tu, som identifikovala, ze mame doma rybky z jazera Malawi ;-) Presne pomenovat druhy si netrufam, ale mozem casom skusit pofotit co mame a niekde to tu ulozit (bud vlastny album, alebo nejake vlakno, nech to mam vsetko pokope).
SimonL
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 13 Feb 2020, 19:01
Bydlisko: Žilina


Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron