Bisexual Heros

Diskusia o cichlidách z Južnej Ameriky

Bisexual Heros

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 03 Mar 2016, 20:59

Dnes som zostal celkom domýlený.. prídem domov a pozerám a samec si púšťa "mlieč" na sklo.. (pásy na čiernom podklade) potom pozerám a sem tam mu vypadne ikra a po chvíli už idú iba ikry na sklo .. samica pozerá a nechápe.. pritom sa mi ten akože pár sám vybral spolu sa hadili, robili vývrtaya dva krát sa vytreli a spolu strážili ikry .. a teraz akože toto ..pritom ten akože samec čo kladie ikry vyzerá ako samec :( som z toho jeleň.. stretol sa už niekto s niečim takým ?
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Bisexual Heros

Neprečítaný príspevokod ioopp » 03 Mar 2016, 23:30

to budou klasicky dvě samice....u mě se tak třely Herosi co týden. Při každém tření si holky prohodily role :) Všechny kusy co jsem měl vypadaly při 20cm na samce a byly to samice.
Asi mi chybí trochu slovní zásoba pro pojmenování, ale když to napíšu polopatě, tak to mlíčí co jsi viděl na začátku je něco, jako když praskne voda rodičce :roll: Ony ty jikry v pohlavních žlázách nejsou nasucho a na začátku to ze samice teče trochu víc, než začne tlačit jikry. Toš to je můj pohled laika na věc :mrgreen:
Sežeň jim pořádného chlapa a uvidíš :)
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Re: Bisexual Heros

Neprečítaný príspevokod Janek » 04 Mar 2016, 15:35

Souhlas, u mě se takhle lesbily managujky.... ANEB ... dokud se to nevykulí, nic není jisté :D
Janek
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 19 Júl 2015, 10:30


Späť na Juhoamerické cichlidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia