Paratheraps Breidohri (pink)

Diskusia o cichlidách zo Strednej Ameriky

Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 09 Dec 2014, 21:55

Zdar , nevím jestli je dobré zakládat nový téma s takhle malejma a nevybarvenejma rybkama a ještě k tomu na tak blbých fotografiích ..... ?
Ale když se někdo přidáte anebo až mi to povyroste tak budu moct třeba pokračovat .....
Tyhle čudly jsem dlouho scháněl a nakonec si pro ně jel natěšenej do Humenného ke Stiffovi ;) Přivezl jsem je domů po 8,5 hodinách vyhrkaný z nákladovýho prostoru Peugeotu Boxer . Ryby všechny naživu , nezraněný , nepodchlazený , v dobrý kondici . Bez problémů přijímají všechnu potravu , nejsou nijak bázlivý , pěkně rostou . Na další postřehy s nima si budu muset ještě počkat - ale však já se dočkám Muhehe :D
Jen jedna věc mě na nich udivuje , že už takhle od malinka se silně zaměřili na bagrování kořenů rostlin . Měl jsem v akvariu tři květináče s mizernejma kryptokorynama a malejma echinodorama a speciálně Breidohri tak dlouho chodili vyrejvat písek dovnitř květináčů až všechny kytky podhrabali a odvál je proud vody . Asi poznali dopředu že nejsem žádnej rostlinkář a ty kytky by dřív nebo později stejně zdechli :twisted:
Ryby mám od 20.10. Momentálně mají kolem 5-7cm a už se těším jak pojedou dál . Mám ještě samce "samotáře" klasické modré formy . Mám pro Breidohri slabost !
Prílohy
P.B.P.5.jpg
P.B.P.4.jpg
P.B.P.3.jpg
P.B.P.2.jpg
P.B.P.1.jpg
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod simon » 09 Dec 2014, 22:01

Keď prežili túto štreku, tak nech sa im darí. Nech ti rýchlo rastú.
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod stiff » 11 Dec 2014, 15:14

HEAD66Y6 píše:
Jen jedna věc mě na nich udivuje , že už takhle od malinka se silně zaměřili na bagrování kořenů rostlin . Měl jsem v akvariu tři květináče s mizernejma kryptokorynama a malejma echinodorama a speciálně Breidohri tak dlouho chodili vyrejvat písek dovnitř květináčů až všechny kytky podhrabali a odvál je proud vody . Asi poznali dopředu že nejsem žádnej rostlinkář a ty kytky by dřív nebo později stejně zdechli :twisted:


Konečne si niekto všimol, aké know how poskytujem svojim rybám :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a zdarma :mrgreen:
http://www.stiffcichlids.eu - i´m cichlid positive maniac patient 8-)
Obrázok užívateľa
stiff
 
Príspevky: 707
Registrovaný: 02 Sep 2014, 19:35
Bydlisko: Humenné

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 14 Jan 2015, 21:00

Tak po chvilce opět trochu aktualizace . Breidohri rostou krásně i když teď se mi zdá že ne tak rychle jako na začátku . Ale bude to tím že už by potřebovali větší nádrž . Té by se už dočkali ale přes svátky mi zamrznul 200l plastovej sud ve kterým jsem máčel kořeny aby neplavali :evil: . Ale zamrzlej sud jsem s otcem dokutálel ze zahrady a podařilo se nám ho dostat do sklepa pod schody v baráku . I když je teď zase pár dní pěkný teplo , sud byl promrznutej skrz naskrz , sklep není moc teplej a tak to jde pomalu . Pomáhám tomu solí a myslím si že zítra už kořeny z ledu dostanu a budu je moct po úpravě nacpat do dvou 350l nádrží . Jednu budou mít pro sebe Depii a jednu Breidohri . Jsem zvědavej kolik jich všech je protože byly od začátku z nedostatku místa v nádrži s Datnioidama který sice nejsou tak velký ale jako lovci se ukazujou ve formě :twisted: . Až je budu lovit z 200l tak uvidím ....
Největší radost mám z toho že některý Breidohri už růžoví . Nevím jestli to na těch mejch neumětelskejch fotkách bude vidět ale tam kde jsou dvě breidohri vedle sebe to je vidět - ve skutečnosti je ten rozdíl mezi tmavýma a růžovýma dost velikej .
Prílohy
2x350l1.jpg
P.B.5.jpg
P.B.4.jpg
P.B.3.jpg
P.B.2.jpg
P.B.1.jpg
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 14 Jan 2015, 23:20

krásne od malíčka to treba fotiť a vždy prikladať aktuálne foto :D
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod Plzenaak » 15 Jan 2015, 09:18

Souhlasím ;-)
Obrázok užívateľa
Plzenaak
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: 10 Sep 2014, 10:41
Bydlisko: Plzeň

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 08 Feb 2015, 16:11

Tak breidohri a depii jsem konečně rozdělil od sebe z 200l . Každá skupina má svých 350l . Z původních cca 15ks od každého co jsem si přivezl od Stiffa mi po přelovení zbylo 9ks H.Depii a 8ks P.Breidohri - zapracovali Datnioides ;) . Ryby jsem do nádrží umístil v úterý 3.2. a v pátek 6.2. na mě čekalo překvapení v podobě prvního výtěru P. Breidohri . Už jsem je pozoroval ještě v 200l že se něco chystá a jsou ve svatebním šatu ale říkal jsem si že je to jen na zkoušku , protože ryby mají cca 8cm a mám je teprve od 20.10.2014 kdy jsem je dovezl z Humenného jako 2 - 3cm prcky . Jiker není moc , jsou rozmístěný nepravidelně a momentálně asi 90% neoplodněných . Ale je to první pokus takže uvidíme co přijde později ....
Video mizerný , točený mobilem , květináč je skoro u zadní stěny 65 cm hluboko , nádrž je na zemi takže jsem klečel/ležel a klepou se mi ruce :twisted:

Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod Aquarista » 08 Feb 2015, 16:19

si špehoval s poza kríčka :)
Obrázok užívateľa
Aquarista
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 06 Sep 2014, 04:00
Bydlisko: Košice

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 08 Feb 2015, 16:37

Aquarista píše:si špehoval s poza kríčka :)


:D si to trefil . Krčil jsem se na zemi jak malej Jarin abych je při této činnosti nevyrušil ... Jak se to píše "voayer" ??? :twisted:
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Paratheraps Breidohri (pink)

Neprečítaný príspevokod Belial » 08 Feb 2015, 17:36

Gratulujem. ;)
Žiadna nádrž nieje dosť veľká...
Obrázok užívateľa
Belial
 
Príspevky: 350
Registrovaný: 03 Sep 2014, 13:10
Bydlisko: Handlová

Ďalší

Späť na Stredoamerické cichlidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron