Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Reportáže z návštev u cichlidárov, alebo miest kde sa "objavili" cichlidy

Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 29 Máj 2016, 12:04

Zdar,
včera jsme si udělali dlouho plánovaný výlet na SK a sice k Jancibie do Sučan a k Rostrovi do Dubnice nad Váhom.
Pánové já psal teďka asi 45 minut reportáž z cesty ale protože jsem pitomec a neukládal si to a mezi tím si asi 4x odskočil na zahradu, nějakým způsobem jsem po kliknutí na "odeslat" neodeslal a navíc o celej text přišel! Nasranej jsem na sebe jako prase ale psát znova už to nebudu .... :evil:

Takže z ČR jsme vyráželi ve složení já, Kotyzavamberk, Janek a ioopp ( ani jsem se tě Radime včera nestihl zeptat proč "ioopp" :D )
Vyrazili jsme ráno kolem 6:30 směr k Jančimu. Cesta a trasa se dá samozřejmě připravit pořádně dopředu ale protože jsem flink, všechno honím na poslední chvíli a nemám rád věci najlajnovaný podle scénáře, tak cesta a navigace vypadala tak jak vypadala - tímto se spolucestujícím omlouvám ale já to mám pokaždý takovýhle punkový a mám to tak rád :oops:
Takže ve zkratce: Po příjezdu do Sučan nám Janči otevřel, nezbytné seznámení a zatímco já přeparkovával blbě zaparkovaný auto, kluci šli na dvůr a pobavili se na účet můj a Jančiho speciálně vycvičených psů ke kterým mě po příchodu hned posílali ;) . Do 10 minut po nás doráží z Trnavy ještě sám veliký Paloi, se kterým jsme byly domluveni ;) Jančiho nádrž většina z vás zná - na živo je to úžasný a musí se to vidět. Kafe u nádrže, posezení na zahradě a pěknej pokec, pohoštění (Janči vyřiď poděkování manželce), návštěva Jančiho kamaráda, kterému se omlouvám ale zapomněl jsem jméno :oops: Co jsem nezapomněl tak to že si nás tady potají čte a není zatím regnutej, takže doufám že to brzo napraví a nahodí téma o svých nádržích a rybách, protože má určitě o čem! Vyložit ryby, který jsme na SK vezli ještě posedět, pokochat a pomalý přesun k Rostrovi do Dubnice nad Váhom aby jsme vše stihli a stačili se nějak inteligentně vrátit domů.
Paloi jel do Dubnice před náma a díky němu jsme zaparkovali skoro před vchodem do Rostrovi cukrárny - nevím jak by jsme to bez Milana mezi těma panelákama na sídlišti dali ... ?
Rostro nás už čekal ve dveřích, pozdravení, seznámení a Rostro už nás usazoval do speciálně zřízených sedaček a stolků nalepených na jeho sice nové ale už známé a na netu už prověřené nádrži/paludariu 3 300l . Teprve když to člověk vidí naživo uvědomí si co s tím muselo být práce. Uff ! Pohoštění (díky za nealkopivo, který mi v tom vedru bodlo jaxvině) ;) . Opět debatění a konzultace . Po nějaký době jsme se začali pakovat na cestu , Paloi odjížděl s náma jenom jiným směrem - cestu do ČR plánuje zase cca za rok viď Milane ;) ?
Nevím kolik bylo hodin když jsme vyráželi na cestu domů a obdivuju Paloie jak to má ve svých cestopisech vždycky detailně ohrábnutý - jak události tak časovej sled ...
V poledne jsme se u Jančiho pěkně opíkali na sluníčku ale když jsme přejížděli hranice do ČR tak už bylo vidět do jakejch jedeme s....k . Na cestě mezi Mohelnicí a Litomyšlí už to bylo celkem peklo (liják,blesky snad i kroupy) :shock: ale dorazili jsme v poho .
Ke mě jsme dorazili cca ve 20:15 - žádný zdržování jen se rozloučit a přesedat do svejch aut, chlapi to měli ode mě domů ještě každej cca hodinu .

Takže za mě: Jsem moc rád že jsem mohl tyhle dvě legendární nádrže vidět naživo - stojí to sakra za to !
Děkuju všem zůčastněným, jsem rád že jsem osobně poznal ty se kterýma jsem se znal jen z netu, rád jsem viděl ty které už nějakou dobu znám, děkuju za přijetí oběma majitelům nádrží. Paloiovi speciální dík za to že ještě nepřestal kouřit a jako jediný mě vždy v této naší vášni podrží :D
Díky za příjemně strávenou sobotu ...

Tak jsem ten text to co jsem předtím ztratil zkrátil ale aspoň vás zase nebudu dlouho otravovat čtením . Cestopisec Paloi ze mě stejně nebude :oops:

Přikládám ještě pár fotek ale protože ty nádrže všichni znáte z netu tak jim nechci zbytečně kazit vysokou reputaci ;)
A navíc foceno mobilem, protože jsme jako správný akvaristi a tvrďáci zapomněli vzít foťáky muhehe !
Prílohy
janči4.jpg
janči3.jpg
janči.jpg
rostro8.jpg
rostro7.jpg
rostro6.jpg
rostro5.jpg
Rostro chová v nádrži i 7 trpaslíků od Sněhurky
rostro4.jpg
Krmení
rostro.jpg
Žáci před tabulí
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2846
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod kotyzavamberk » 29 Máj 2016, 13:17

Pavlíku ,krasně si ten cestopis napsal ,pobavil jsem se ,fotky pěkný a dík za výlet ,já bych to asi nezvladl jsem na ty kratší vzdalenosti ,přijel jsem domu ,obstaral svoje akvarijní hospodařství a šel spat.jestli příští rok planujete výlet do mělníku ,rad bych jel snad to vyjde.
kotyzavamberk
 
Príspevky: 511
Registrovaný: 12 Sep 2014, 10:54

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod jancibie » 29 Máj 2016, 16:41

Pekne si to, Heady, zhrnul. Manželke som poďakovanie tlmočil, kamaráta určite prinútim, aby sa tu aj zaregistroval a prípadne aj prezentoval, lebo bude sa čím pochváliť.
Som rád že sa vám u mňa páčilo, a keď cichly trošku poskočia, kľudne si to môžeme zopakovať, slnečník už bude v pohotovostnej polohe... :D
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2121
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod Rostro » 29 Máj 2016, 16:47

Ja som tiež rád, že ste sa stavili. Headyho a Paloia som zase videl po neakej dobe a konečne poznám osobne ďalších akvamaniakov :) Dík za stretko a pokec.
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod ioopp » 29 Máj 2016, 19:48

bylo to super :) Pavle odřídil si to náhodou dobře i ve chvíli stávky navigací.
Honzo ta zkratka "jeď přes kruháč opticky rovně" se mi nepovedla....opět jsem bloudil. Hradec je pro mě bludiště. :x
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod bano » 29 Máj 2016, 20:21

Vyzerá to na parádnu cestu
bano
 
Príspevky: 55
Registrovaný: 29 Jan 2016, 20:39
Bydlisko: Bratislava

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod huhu » 29 Máj 2016, 20:39

Ej sme sa minuli, ja som bol v Dubnici v piatok (neohlasene a neplanovane ako vzdy :D) K Jancimu trafit neviem, tak som mal len na 50% vylet ale skoda ze bez osobneho stretka :) Nevadi, urcite sa stretneme inokedy :D
Obrázok užívateľa
huhu
 
Príspevky: 596
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:17
Bydlisko: Letanovce

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod Danny » 29 Máj 2016, 20:42

Nádhera chlapci,skoda ze som sa nemohol zúčastnit.Na buduce urcite pojdem aby dom sa mohol pred tymi akvarkami dosrat od štastia :D Klobuk dole janci a rostro.A pekny članok. ;)
Angels,daemons and geos
Obrázok užívateľa
Danny
 
Príspevky: 508
Registrovaný: 25 Jan 2016, 22:58
Bydlisko: Bratislava

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod paloi » 29 Máj 2016, 22:32

Ja som fotil iba bývalého šampióna. Šelma psovitá, veľmi nebezpečná, oddelená od návštevníkov dvojitým pletivom a vodnou priekopou... 8-)
Prílohy
sampion.jpg
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod ioopp » 30 Máj 2016, 08:45

Ještě jsem zapomněl na "ioopp" je to starý email na seznamu založený pro hraní slovního fotbalu na hry.cz
jeden klikal a zbytek směny v práci říkalo slova... taková kktina, ale byli jsme neporazitelní :)
i o p jsou písmena hned u sebe a dobře se to píše....jiný význam to nemá :D
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Ďalší

Späť na Návštevy, reportáže a akvavýlety cichlidárov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron