Ešte jedna rychlovka JoMa plus cukráreň Alžbetka

Reportáže z návštev u cichlidárov, alebo miest kde sa "objavili" cichlidy

Ešte jedna rychlovka JoMa plus cukráreň Alžbetka

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 12 Júl 2019, 16:41

..chlapci a dievčatá pridám ešte niečo krátke a rýchle.. keď som sa vracal z mojej prímorskej dovolenkovej destinácie mal som po ceste nejaké akváriá a ľudí ktoré (ých) som chcel tiež vidieť .. a manželke tiež ukázať nejaké miesta kde sa realizujú ešte viac "postihnutý" ako ja.. chcel by som sa touto cestou poďakovať , dalo by sa povedať, nášmu dvornému "lepičovi", Jožkovi Martečíkovi, že si našiel chvíľu času a spravil si malú pracovnú pauzu a ukázal mi svoje kráľovstvo.. mal tam veľmi pekné zriadené akváriá a ešte krajšie kúsky cichlíd prevažne (asi (?)) SA.. no sypal na mňa tie latinské názvy a ja som prikyvoval ako vždy :D :D :D ale priznal som sa mu, že nie som v tom celkom doma.. ..som ostal taký unesený, že som zabudol vybrať nejaký dokumentačný nástroj, no verím že si Jožko dakedy nájde čas a odprezentuje sa tu podrobnejšie a aktuálnejšie ... tak len pozdielam existujuce videá


(dúfam že toto je Jozefove, lebo to by musel mať niekto identicke)

...ale naozaj sa bolo na čo pozerať a bol to zážitok tak ako pre mňa tak aj pre manželku že mi na záver povedala, že v garáži si môžem teda spraviť akvárií koľko chcem a aké chcem.. no potom sa pozrela, na jedno čerstvo vyrobené 500 litrové akvárium a naraz jej spokojný výraz tváre sa zmenil na nepoznanie.. až ma oblial studený pot.. pozriem lepšie a na dne toho pekného nového akva bol pohodený pekný biely papierik s mojim priezviskom.. až keď ju Jozef presvedčil, že ľudí z takým priezviskom je na Slovensku viac a že to akva určite nie je moje a nehráme žiadnu habaďúru, znovu sa jej ten úsmev vrátil :D .. ..

..no a keď už som to mal po ceste, hriech by bol vynechať cukráreň na Novej Bani a pozrieť Adamov / Foggyho bazénik.. ..to je proste paráda.. má tam síce z každého rožku trošku ale vyzerá to veľmi dobre, kľudne až harmonicky.. tiež som tam nechcel šaškovať s mobilom.. mal zložené okná a všetko sa tam odrážalo tak dúfam že doplní do svojej témy http://cichlidklub.sk/vase-nadrze/2400l-cukrarni-t1077-80.html nejaké to aktuálnejšie video či foto

tuto jedno z Adamovho archívu
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Späť na Návštevy, reportáže a akvavýlety cichlidárov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron