Haus des Meeres – Dom mora vo Viedni

Reportáže z návštev u cichlidárov, alebo miest kde sa "objavili" cichlidy

Re: Haus des Meeres – Dom mora vo Viedni

Neprečítaný príspevokod Rostro » 03 Jan 2023, 22:11

heady áno až 1ks tam bol a ostatné korytnačky a pritom
taká parádna nádrž to je. :roll:
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Haus des Meeres – Dom mora vo Viedni

Neprečítaný príspevokod paloi » 04 Jan 2023, 00:20

Rostro, si mi to pripomenul, som tam bol pred 10 rokmi. Nič moc, ale keď to Rakúšanom stačí... nech si majú.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Haus des Meeres – Dom mora vo Viedni

Neprečítaný príspevokod Juraj1973 » 04 Jan 2023, 06:57

paloi píše:Rostro, si mi to pripomenul, som tam bol pred 10 rokmi. Nič moc, ale keď to Rakúšanom stačí... nech si majú.


hehe plný optimizmu a pozitívnej energie ako vždy :D :D ;)
..o druhom človeku si vždy treba myslieť len to najlepšie.. možno sa síce pri tom dožiť sklamania.. ..ale lepšie je byť sklamaný, ako nespravodlivý..
Obrázok užívateľa
Juraj1973
 
Príspevky: 695
Obrázky: 41
Registrovaný: 05 Sep 2014, 20:19
Bydlisko: kúsok od R1 pribina (exit čaradice)

Re: Haus des Meeres – Dom mora vo Viedni

Neprečítaný príspevokod igor38 » 04 Jan 2023, 07:29

head66y6 píše:A vidím tam i "citróňáka", jestli se nepletu? Takže cichlid dost :D
No, je to pro lidi s naším postižením slabší ale zase mají ty nádrže celkem slušně udělané podle biotopu a takový Igor38 by se tam taky určitě pokochal paludárii a rostlinstvem v nich.
I když on to má doma líp vyšperkované ;)

To sa ti len zdá,ale s ich rozpočtom by sa dalo niečo poriešiť :D
Obrázok užívateľa
igor38
 
Príspevky: 324
Registrovaný: 15 Okt 2016, 16:25
Bydlisko: Galanta

Re: Haus des Meeres – Dom mora vo Viedni

Neprečítaný príspevokod paloi » 04 Jan 2023, 18:26

Juraj1973 píše:
paloi píše:Rostro, si mi to pripomenul, som tam bol pred 10 rokmi. Nič moc, ale keď to Rakúšanom stačí... nech si majú.


hehe plný optimizmu a pozitívnej energie ako vždy :D :D ;)


Viem, ako si to myslel. No pre mňa ozaj Haus des Meeres bola slabota. Nebudem alibisticky chváliť, keď to vidím inak. Kedysi som písal o verejnom akváriu vo Varne. Niekde na CK by ten report mal byť. To si drží rekord z toho, čo som navštívil. Najbiednejšia expozícia, akú som videl.

Naopak, verejné akvarium v Dunkirku som ospieval, ak sa nemýlim, niekde v téme Potulky po Holandsku... a absolútna špica bolo Oceánium Stralsund (téma asi ešte na CP). Keď som uchvátený, tiež to napíšem.
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Haus des Meeres – Dom mora vo Viedni

Neprečítaný príspevokod Rostro » 05 Jan 2023, 18:37

Holandsko je lákavé... ale pre mňa je ďaleko. A čo poznám Paloia, tak on je úprimný človek a čo cíti, to aj povie/ napíše. ;)
Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom » Verejné akvárium v Dubnici nad Váhom - podpor akvárium svojim lajkom, alebo zdieľaním
I´m cichlid positive » www.cukrarenjanka.sk - https://www.facebook.com/cukraren.jankask 3370 L "natural" tank
Obrázok užívateľa
Rostro
 
Príspevky: 808
Obrázky: 0
Registrovaný: 01 Sep 2014, 19:23
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Predchádzajúci

Späť na Návštevy, reportáže a akvavýlety cichlidárov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron