Melanoides Tuberculata

Diskusia o všetkom čo nespadá do "cichlid" tématiky

Re: Melanoides Tuberculata

Neprečítaný príspevokod satan z pekla » 14 Sep 2014, 10:45

jj to som počul keď sú väčšie vraj zožeru aj ampulariu
Obrázok užívateľa
satan z pekla
 
Príspevky: 1549
Obrázky: 11
Registrovaný: 05 Sep 2014, 18:46
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Melanoides Tuberculata

Neprečítaný príspevokod simon » 16 Sep 2014, 16:23

Ryby určite neprekrmujem. Ale presvedčili ste ma. Keď premnožením nevznikne problém, tak s tým nič nebudem robiť. A ak, tak použijem prípravok, čo spomínal jozef 1979. Prípadne si požičiam nejakú raju. Zlikvidovať ba sa to dalo aj - nanovo založiť akvarium. Všetko povyberať, vydezinfikovať...atď. Ale do toho by sa mi nechcelo. Uspokojila ma už prvá odpoveď v tejto témne.
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Melanoides Tuberculata

Neprečítaný príspevokod terrible » 16 Sep 2014, 17:04

Problemy by si nema mat, ja som ich svojho casu mal v jedej malawi nádrži naozaj dosť veľa, ale cez deň ich vôbec nevidni, iba po zotmení, keď som si posvietil tak som zistil, že kamene aj pozadie boli nimi obsypané. Problémy som s nimi nemal žiadne, ani dosť dobre neviem aké problémy by mohli robiť...
terrible
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 06 Sep 2014, 18:11

Re: Melanoides Tuberculata

Neprečítaný príspevokod simon » 16 Sep 2014, 17:14

Problémy, no aké? Aby mi nepožrali ryby!! A čo ak sa preplazia von?? Vieš aké drahé koberce máme na podlahe?? A mám doma ležiaceho člena rodiny. :roll:
Obrázok užívateľa
simon
 
Príspevky: 474
Registrovaný: 11 Sep 2014, 10:04
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Melanoides Tuberculata

Neprečítaný príspevokod ioopp » 17 Feb 2015, 16:05

Žádnou chemi...jestli jich je opravdu hodně, tak ti to při hromadném pochcípání, akorát nepříjemě pohýbe s vodou. Taky jich mám dost...občas odsávám dno přes síto a větší kusy rozdávám. Třeba na mrkev, cuketovou slupku... jdou nalákat. Připlácneš to šutrem a po cca 2-3 dnech stačí odsát písek dokola i s nima :-)
Radim
Obrázok užívateľa
ioopp
 
Príspevky: 1504
Obrázky: 6
Registrovaný: 14 Sep 2014, 12:30
Bydlisko: Pardubice

Predchádzajúci

Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia