1750l v cukrárni

Prezentácia akvárií a nádrží návštevníkov portálu CichlidKlub.sk
Pravidlá fóra
Nachádzate sa v sekcii "VAŠE NÁDRŽE", pridajte aj vy svoju nádrž, aby sme aj my vedeli čo máte doma ! Ako správne vložiť prezentáciu nájdete priamo tu: viewtopic.php?f=35&t=8

Re: 1750l v cukrárni

Neprečítaný príspevokod Fogy51 » 21 Mar 2023, 08:30

Ďakujem chlapi. Tie herosy sú len dočasne na zaplnenie akvária. Ale možno ich tam nechám uvidím :D

Hedy metynnis ešte zháňam v podobnej veľkosti také hejno je super. Pekne plávajú kade tade a sú nekonfliktné
Obrázok užívateľa
Fogy51
 
Príspevky: 493
Registrovaný: 16 Apr 2017, 15:43
Bydlisko: Tekovská Breznica

Re: 1750l v cukrárni

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 21 Mar 2023, 19:39

Fogy51 píše:Hedy metynnis ešte zháňam v podobnej veľkosti také hejno je super. Pekne plávajú kade tade a sú nekonfliktné


Jojo, super podívaná na jejich hejno!
Nekonfliktní, velmi rychlé - takže je hned tak někdo nedožene a když dožene a kousne, tak se rychle zahojí, zapomenou na útok a dál si plavou jako by nic :mrgreen:
Škoda, že jsi nejel nedávno kolem mě. Nechal bych ti svoje hejno a občas bych je viděl tady na CK. Ale jsou u kámoše a ten mi taky posílá videa z jeho 2,5 kubíkovky, kde se placatí.
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2879
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: 1750l v cukrárni

Neprečítaný príspevokod Fogy51 » 21 Nov 2023, 10:09

Menší update.

Cichly rastú, herosy sa držia a rají je menej.

Obrázok užívateľa
Fogy51
 
Príspevky: 493
Registrovaný: 16 Apr 2017, 15:43
Bydlisko: Tekovská Breznica

Re: 1750l v cukrárni

Neprečítaný príspevokod Fogy51 » 16 Okt 2024, 15:20

Minulý rok som písal o menšom update dnes je to o dosť väčší update.

Cichly a raje šli do väčšieho. Niečo sa aj predalo, niečo umrelo, tak som sa rozhodol pre celkovú zmenu.
Zemožrúti ma už dlho dobu lákali.
Plávajú mi tam Geophagus altosinu, taeniopareius, winemilleri, heros notatus a manacapuru, myleus schomburgkii, chalceus erythrurus, corydoras venezuela orange a gibbicepsy. Ešte mám objednané guianacara sphenozona a chcem pridať corydorasy a nejaké Lká.

https://youtu.be/mUo6SPycNbM?feature=shared
Obrázok užívateľa
Fogy51
 
Príspevky: 493
Registrovaný: 16 Apr 2017, 15:43
Bydlisko: Tekovská Breznica

Predchádzajúci

Späť na Vaše nádrže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť