Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Reportáže z návštev u cichlidárov, alebo miest kde sa "objavili" cichlidy

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 30 Máj 2016, 10:15

ioopp píše:Ještě jsem zapomněl na "ioopp" je to starý email na seznamu založený pro hraní slovního fotbalu na hry.cz
jeden klikal a zbytek směny v práci říkalo slova... taková kktina, ale byli jsme neporazitelní :)
i o p jsou písmena hned u sebe a dobře se to píše....jiný význam to nemá :D


Ahaaaaa, tak to jo. V práci se vymýšlí nejlepší kktiny, když je na to prostor a čas ... A ten se najde vždycky :D
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod Janek » 30 Máj 2016, 15:18

Taky se přidám s komentářem. Moc pěkný počtení i při skutečnosti že jsem to zažil Pavle. Mě to ani zas tak punkový nepřišlo, naopak zvládnutý skvěle, příprava byla, cyberšotka nikdy člověk neodhadne, takže za mě máš 1* a velký dík za to plánování, realizaci a že jsi nás bezpečně dovez tam a zpět.
Ale jestli to chceš ještě punkovější, můžeme to dát někdy stopem :D já jsem pro každou prdel :D

Bylo vyloženě fajn bejt pár hodin se stejnýma pacientama s vědomím že když člověk promluví o rybách, nenásleduje mlčení a pohledy o čem to zase melu :D
Takže za to taky díky pánové.

Hostitelům můžu jedině zase složit poklonu, užasné nádrže na které se vyloženě těším a doufám že se mi naskytne možnost je vidět opakovaně v příštích letech, protože ať je to jak je to a že i takhle to pro mě byla neuvěřitelně motivující podívaná, tak obě osádky jsou ještě vlastně na začátku a největší paráda ještě čeká (myslím hlavně cichly)

Ale trochu byste se nad sebou mohli zamyslet a předem varovat :D Člověk po těch vašich velrybách přijede domů, koukne co tam má a přijde si jak malý Jarda co má první paví oka ve sklenicích od okurek :D :D

ioopp píše:Honzo ta zkratka "jeď přes kruháč opticky rovně" se mi nepovedla....opět jsem bloudil. Hradec je pro mě bludiště. :x


Taky pěkný, no co se dá dělat :D natrénujem :D :D Snad jen malá útěcha že v Pardubkách bych to měl uplně stejně :D :D
Janek
 
Príspevky: 594
Registrovaný: 19 Júl 2015, 10:30

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod sumdir » 04 Jún 2016, 12:02

moc som sa tesil, chcel som vidiet nieco, co nikdynebudem mat, hlavne tie cichly, aj som ucast prislubil, ale nedalosa prist, robota. nebudem slubovat, ze na dalsi vylet sa pridam. sice by som rad, ale ak sa nepodari, budem za Slubotechnu, ze Mino?

chalani, dakujem za ryby, aj za dovoz, vsetci ste fajn partia ;)
Obrázok užívateľa
sumdir
 
Príspevky: 525
Registrovaný: 05 Sep 2014, 19:38
Bydlisko: Ratzersdorf /BA -Rača/

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod paloi » 04 Jún 2016, 15:11

sumdir píše: nebudem slubovat, ze na dalsi vylet sa pridam. sice by som rad, ale ak sa nepodari, budem za Slubotechnu, ze Mino?

Presne tak :!:

sumdir píše:
chalani, dakujem za ryby, aj za dovoz, vsetci ste fajn partia ;)


To my predsa vieme :mrgreen:
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod jancibie » 26 Okt 2020, 10:43

február 2016 návšteva u Rostrata.....zatúlaná foto... ;)
Prílohy
IMG_4829.jpg
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod head66y6 » 26 Okt 2020, 11:13

Oou, já už si říkal že si byl u Petra v cukrárně a těšil jsem se na aktuální fotky,co tam vlastně teď Petrovi plave....
Vím že naposledy sháněl velké cichlidy ale jak to pokračovalo nevím, po těch patáliích s přetečením a upadnutím kousku pozadí?
Třeba si to přečte a nějakou fotku hodí ;)
Obrázok užívateľa
head66y6
 
Príspevky: 2849
Registrovaný: 06 Sep 2014, 21:34

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod jancibie » 26 Okt 2020, 12:50

head66y6 píše:Oou, já už si říkal že si byl u Petra v cukrárně a těšil jsem se na aktuální fotky,co tam vlastně teď Petrovi plave....
Vím že naposledy sháněl velké cichlidy ale jak to pokračovalo nevím, po těch patáliích s přetečením a upadnutím kousku pozadí?
Třeba si to přečte a nějakou fotku hodí ;)

ponúkal som mu cichly keď som rušil akvarko a nechcel ,takže si myslím že akvaristika zostáva u neho na okraji záujmov....
Obrázok užívateľa
jancibie
 
Príspevky: 2124
Registrovaný: 02 Sep 2014, 21:16
Bydlisko: Sučany

Re: Sučany/Dubnica nad Váhom 2016

Neprečítaný príspevokod paloi » 27 Okt 2020, 17:06

V prvom momente som myslel, že sa niečo chystá. Žeby už Jancibie kolaudoval nové miníčko? Ja predsa nemôžem chýbať :!:

V druhom momente - debil, veď je korona, nemôžem mimo okres, čoskoro možno ani mimo ulice. :(

Ale v treťom momente som začal čítať celé vlákno. Ej, páni, dobrá to bola akcia, akoby to včera bolo ;)
Obrázok užívateľa
paloi
 
Príspevky: 2784
Registrovaný: 02 Sep 2014, 20:47
Bydlisko: Trnava

Predchádzajúci

Späť na Návštevy, reportáže a akvavýlety cichlidárov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron